Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mit gondoltok arról, ha...

Fiúk! Mit gondoltok arról, ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

Elég félénk vagyok, de meguntam, és úgy gondolom megpróbálok kezdeményezni egy fiúnál. Nem ismerjük egymást, viszont egy suliba járunk és néha látom. Valami tipp, hogy csinálhatnám? :) Félek az elutasítástól. 17/l

külső: szőke, zöld szem, 170 cm..


2013. szept. 23. 21:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
75%

Előtte beszélgess kicsit vele mielőtt belecsapsz a lecsóba. Facebookon (bár én rühellem az efféle kommunikációt, hisz nem személyes) vagy élőben. Derítsd ki mit csinál, sportol-e valamit. Arról tudod kérdezni. :)

Aztán: Tetszem neked?

2013. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Jönnek majd itt, hogy a fiúnak kell kezdeményezni, meg a fiúkban ott a vadászösztön és ők akarják "becserkészni" a lányt.

Ennek ellenére szerintem nincs olyan fiú, aki ne örülne annak, ha egy csinos lány kezdeményezne nála. Személy szerint én is örülnék, így én biztatnálak.


A hogyan kérdés.... Pl. ebédlőben kérdezd meg, hogy szabad-e mellette a hely. Büfében sorban állásnál megkérdezed, hogy szerinted mi a legjobb kaja itt.

kérsz tőle valami segítséget, pl. nem tudod hol van egy terem. Remélem segítettem.:)

2013. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon örülök neki :)
2013. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Az elutasítástól mindenki fél. Már kb. 30.000 éve amióta az emberek törzsekben élnek. De most nem mesélek.

Nyugodtan kezdeményezz, örülni fog a nyuszi neki, kezdésnek jó lesz ő is. Később majd nézhetsz olyanok után, akiknek van tökük is.

Nem fog elutasítani hidd el nekem, kivétel, ha nagyon csúf vagy, akkor hozzád hasonlóan csúnya emberrel kezdj.

2013. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Nyugodtan kezdeményezz, de ne rohand le.

Ahogy írták: beszélgess, kérj segítséget.

Aztán (későbbi alkalommal) hívd el valahova.

2013. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha egy szép nő kezdeményez (vagyis egy olyan fiú felé, akinek tetszik a lány) annál jobb helyzet nincs, mert házhoz jön egy kiszemelt...

Viszont ha egy nem kiszemelt jön, akkor az nagyon nagy gáz a fiú fele, pontosabban az ő helyzetében, mert ugye általában az esetek 99,9%-ban mindig a fiú kezdeményez így őt vagy elutasítják vagy nem, de arra nincs tapasztalata, hogy levakarjon valakit magáról, ugy h ne sértse meg.


Személyes tapasztalat: Még most sem tudom eldönteni, hogy inkább enyém legyen a döntés, de sokszor ki kosaraznak, vagy engem választ valaki (tehát vkinek bejövök), de ő nem tetszik nekem és le kell vakarni. Utálok levakarni másokat.

Hosszú távon lehet az 1. eset jobb.

De a nő szerepébe se akarok kerülni h engem keresnek de én senkit... :D

2013. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

zöld szem...

Azta betyár mindenit, zöld? Nagyon kevés lányt láttam zöld szemmel.Engem biztos megfognál már azzal hogy zöld a szemed! :D

Egy igazi Lannisterrel van dolgunk :D

2013. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kérj tőle vmi segítséget (kamu is lehet), és akkor hátha beszédbe elegyedtek.

Csak felvilágosításként mondom: a fiúk sem élnek-halnak a visszautasításért - szal evvan...

2013. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Hogy végre egy 2013 -as évjáratú belevaló lány, hogy nem nekem kell őt körülrajonganom, hanem ő engem.
2013. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy szegény annyira szerencsétlen hogy a kutyának sem kell, ezért van rászorulva arra hogy nyomuljon. De nem véletlenül nem szánták még meg eddig. Én sem fogom!
2013. szept. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!