Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen tapadósak a...

Miért ilyen tapadósak a dagadt lányok, miért nem a kis cuki lányok tapadnak rám inkább?

Figyelt kérdés
Sovány, gizda, alacsony srác vagyok és nem rég nyomult rám egy dagadt lányt, pedig én inkább a törékeny, vékony vagy husis, pici lányokat szeretem nem pedig a kövéreket. a lány szélességben majdnem több volt, mint magasságban. Jó fej, de nem tudok hozzá vonzódni. Nem értem miért nema kis cuki, vékony lányok tapadnak rám, ők miért foglaltk már mind, basszus?:D
2013. szept. 22. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
mert ok is elvarjak a jo csavokat. mindegyik a szoke herceget varja szinte szo szerint. prety vumen nem csak a profik kedvenc filmje hanem az oszes noe mert erdekes tudnak azonosulni a qrvaval.
2013. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Bárcsak agyonnyomott volna...
2013. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kivannak éhezve, mint gyöngytyúk a takonyra.
2013. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak a legtöbbször a kis vékony, szép arcú, cuki lányokra buknak, a nők meg a magas, izmos, férfias pasikra (általában, kevés kivételtől eltekintve). Sajnos a kevésbé népszerű külsővel rendelkező embereknek nehezebb pár találni, főleg ha az előnyösebb külsejűek közt keresgélnek.
2013. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tagadom cuki fiú vagyok, szoktak szemezni velem szép lányok, de ők bezzeg nem nyomulnának rám. Azt is egy lány barátnőjétől tudtam meg, hogy tetszettem egy aranyos, pici lánynak pár éve.
2013. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy tapad valaki. Hidd el, van, akinek még ilyen lány sem adatott meg.

Nekem volt egy hapsi, aki nyomult, de egyáltalán nem jött be, sem külsőre, sem belsőre nem volt az esetem...mégse sértettem meg, és igen is értékeltem, hogy azért megpróbálta VELEM.


18/L

2013. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Küldd őket hozzám!
2013. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Sovány, gizda, alacsony srác vagyok és nem rég nyomult rám egy dagadt lányt"

-szarul nézel ki

-alacsony is vagy

-EGY lány nyomult rád és már általánosítasz

-hülye is vagy

-örülhetnél hogy egyáltalán bejöttél valakinek

2013. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8# de menő vagy :D ez jo rövid de tömör :D amugy kérdező annak örúlj hogy tetszettél egy lánynak
2013. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!