Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 40-es, de kissé "rosszfiús"...

40-es, de kissé "rosszfiús" pasinak van vajon esélye ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én lennék az. Nagyon üresnek érzem az életemet. Nem vagyok társfüggő, de nemrégen vége lett egy nagyon hosszú kapcsolatnak és nagyon egyedül érzem magam. Nem szeretem a mesterkélt társkereséseket, tényleg nem tudom, merre induljak el.

2013. szept. 19. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Kelet felé, pirkadatkor.
2013. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen az a "rosszfiús"?
2013. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
grrrr. te igazi férfi állat, itt van választék, friss husik várnak rád
2013. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A rosszfiús vagy és bunkó, máris előnnyel indulsz. Ugyanis hiába tagadják a nők, ezt a típust kedvelik, vagyis ez a típus kelt bennük szexuális vágyat. Persze nem tudom, mennyire vagy jóképű vagy pénzes.
2013. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rosszfiús a férfi szótárban annyit tesz hogy lusta, ki kell szolgálni.

De ez mégiscsak emészhetőbb saját magáról mint hogy kimondja: lusta vagyok mint egy pocok, nem porszivozom és mosogatok és nem is vásárolok be. Majd az asszony.... én ilyen rosszfiú vagyok.

2013. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia ! :)


Esélye mindenkinek van, csak kérdés, hogy ki él vele ! :)


De, ha elfogadsz párötletet, akkor ne a Neten kezdj Neki a dolognak, pl ha nagyobb városban laksz és Szeretsz Táncolni, menj egy Táncklubba, Tánctanfolyamra, ott is nagyon jól lehet ismerkedni. Bár ezt csak Te tudhatod, hogy mennyire is komolyat szeretnél, meg, hogy hol Szeretnéd megtalálni azt a bizonyos illetőt ! :)


N/23

2013. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen az a rosszfiús?
2014. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

40 évesen már ne rosszfiú legyél szerintem

nem lehetsz már 40 évesen rosszfiú azt hagyd mega fiataloknak aki 40 felett rosszfiú szót használja magára soha az életbe nem akkarnám megismerni

2014. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!