Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy Facebookon...

Miért van az, hogy Facebookon rá írtam már 10 lányra, de mindegyik le sem xar?

Figyelt kérdés

Ismerkedni szerettem volna, illetve csak chatelni és rá szoktam írni pár mondattal csak úgy valakire, ha olyan szimpi, vagy az oldalán a képek tetszenek, de nem saját magáról, hanem más valamiről, persze róla is.:)

De sosem írnak vissza, sőt el sem olvasnak.:P

Vagy ez bunkóság? Vagy olyan hülyéket írok nem?

Na mindegy ez van.:P:S


2013. szept. 19. 14:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szóval így vagyok gáz.
2013. szept. 19. 23:06
 12/17 anonim ***** válasza:

Szedd össze a tökeidet. Elvégre apádnak is sikerült magának nőt találni, különben nem léteznél.


Gondolj bele.. ha 99%-os visszautasitási arányod van, akkor, ha 10 csajnál próbálkozol naponta, két hétnél hamarabb lesz csajod..

2013. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ezen már túl estem, mert halálra jelölgettem mindenkit, meg rá irosgattam, persze aki szimpi volt, na meg a képei alapján amit kitett.

Persze volt aki visszaigazolt, de gondolom mert megszánt, de más semmi, már mint chatelés.

2013. szept. 19. 23:12
 14/17 anonim ***** válasza:
mint mondtam, NEM facebook-on. Neten amúgy is alig lehet ismerkedni. Élőben látod az összes reakcióját, és azt, hogy hogy néz rád. Sokkal könnyebb élőben
2013. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Élőben még annyira sincs esélyem, mint neten.:XD:S
2013. szept. 19. 23:23
 16/17 anonim ***** válasza:
de igen, van! A semminél csak jobb lehet! szerezz tapasztalatokat, és majd idővel menni fog! ügyes legyél!! :)
2013. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.:)

De nem látok 1 % esélyt sem.:S

2013. szept. 20. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!