Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány azt mondja hogy...

Ha egy lány azt mondja hogy aranyos vagyok attól még nem jelenti az hogy lenne nála esélyem?

Figyelt kérdés
17/f
2013. szept. 15. 10:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én magamtól, ha azt mondom egy fiúra, hogy aranyos, akkor teszik és nem csak külsőleg, hanem a viselkedése is. Egy bunkó, nekem nem tetsző fiúra nem mondok ilyet.
2013. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtök sem foglalt, akkor miért nem próbálhatnád meg? Nem veszíthetsz semmit, max. mondja, hogy kösz, de kapcsolat nem.
2013. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam bukó lenni vele szoktam neki kedveskedni meg segíteni neki de mint írtam egy kicsit félénk vagyok így hogy mit érzek iránta azt már nem tudom neki elmondani mindig remegek ha megakarom tenni és hiába kedves félek hogy durván utasít vissza
2013. szept. 15. 16:17
 14/14 anonim ***** válasza:

Állítólag az öreg Ford (autógyáros) mondta:

Akár azt hiszed, hogy képes vagy rá, akár azt, hogy nem, igazad van!

Hát valahogy így állj a kérdéshez.

2013. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!