Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak fotó alapján döntenek a...

Csak fotó alapján döntenek a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Akármilyen egyedi, sablonoktól mentes bemutatkozót írtam, igyekezve némi humorral színesíteni, úgy tűnt senki nem olvassa azt. A férfiak többsége azt állítja, nem bombázót keres, hanem kedves, okos nőt, akinek önálló gondolatai vannak. Azt is szívesen hangoztatják, hogy nagyon humorosak, és irtóznak a sok közhelytől. Ennek ellenére első levelükből dől a sok általánosság, páran az Irigy Hónaljmirigyet tartják a magyar humor csúcsának, és néha még a megszólítást sem javítják, kaptam én már postát "Kedves Kata" megszólítással is. Egész alakos, bikinis képet kérnek sokan úgy, hogy ők maguk vagy nem tesznek ki fotót, vagy valami elmosódott napszemüveges izé van profilkép gyanánt. Átlagos, sportos alkatú nő vagyok, de azt hiszem (még mindig) inkább a mellkidobós, feltöltött szájas csajok kelendőek, akkor is, ha szívesen alkalmaznak olyan szavakat, mint "cijja","sya","vok","köszcsi".Nem panasz, inkább meglátás.

2013. szept. 14. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező, akkor most szépen menj vissza arra a társkeresőre, és olvasgasd végig a kapott leveleidet, és számold össze, hogy hány férfi írt normális levelet amikre te nem válaszoltál.


Aztán szépen sorban kezdj el válaszolgatni rájuk.

2013. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
nem olvastam el a hosszú szöveget, de ha küldesz egy képet, megmondom
2013. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:
80%

Szerintem bármelyik keresőt megnézed pokoli sokan vannak fent és baromi nagy a választási lehetőség.

Így nagy a sortírozás de ugyanúgy az életben is.


Ha egy szórakozóhelyen meglátsz 20 nőt abból tetszik mnodjuk 5, abból az 5-ből is ahhoz mész oda aki a leginkább tetszik, arcra a mosolya az egész karaktere.

Aztán megismered és ha zakkant akkor mész tovább a másik 4-hez.


Ugyanez van társkeresőn is valószínűleg.

2013. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Én is sokáig voltam fent társkeresőn. 59 lánynak írtam. Abból 1 válaszolt. Igaz nem lett belőle semmi de az más kérdés.

Írtak nekem is lányok levelet de elsőre engem sem érdekelt mit írnak, ha nem tetszett nem érdekelt. Ez van.

És ez mindenkinél így van! Akinél nem az hazudik.

Igen nagy a választási lehetőség is nagyon nagy.

2013. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A ciccentős képekkel rendelkező profilokat hagytam a fenébe. A többi pedig még annyit sem válaszolt az üzeneteimre, hogy "bocs mást keresek".


Aki kapcsolatot szeretne, annak szerintem elég gyenge első lépés a netes társkereső, főleg ha nem is tud válaszolni.

22f

2013. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilván... mivel mást nem nagyon tudunk meg a másikról adatlap alapján. Senki nem írt még nekem társkeresőn mert szeretetre méltó lelkem van. Azért írnak, ha írnak, mert jól nézek ki szerintük.


Természetesen az ilyen "férfiaktól" mentse meg a jóisten a nőket. Nyilvánvalóan van olyan, aki csak felmegy és kétségbeesett, párt kereső nőket kihasználva verik a bránert otthon a kapott képre, vagy azt tartják, hogy ők a tökéletes alfahímek, pedig valójában igen jól asszimilálódna egy konda malac közé.

Mondjuk én elvből nem válaszolok vagy írok olyannak, aki a cijja vagy a sya szavakat használja.

Az ilyenek, amiket leírtál, igen, fotó alapján döntenek. Mi alapján döntenének. Intelligencia? Mikor nekik sincs sok?

2013. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek.

Mindenkit érdekel a kép. Kép nélkülire rá se írnak aki "csúnya" arra úgy szint.

Mindenki ezt csinálja csak a lányok álszentebben .

Mivel a képről van az első benyomás lányoknál az lehet az utolsó is.

2013. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mindenki válaszát, én mindenkiét hasznosnak véltem.

Sokat számít a fotó, igazatok van ebben, de találkoztam olyannal, aki élőben klasszisokkal jobban nézett ki, mint a fotója, így azért kellemes csalódás is akad. Szóval érdemes egy kevésbé jól sikerült fotós, de szimpatikus adatlap alapján próbát tenni.

2013. szept. 16. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!