Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van aki szeretne velem barátko...

Van aki szeretne velem barátkozni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincsenek barátaim, se barátnőm, soha nem is volt az elmúlt az eddigi 20évem magányosan telt el. Ezért önbizalomhiányos is vagyok, megminden, jó lenn egy barát vagy barátnő csak sajnos szorongó típus vagyok.. 20/f
2013. szept. 13. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Enis ilyen vagyok 18f
2013. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert egy barátnőhöz! :) De tényleg! Én szívből kívánom, hogy találj egy rendes lányt! Nagyon kevés lehet belőlük, ez rajtam is látszik, mert 29 vagyok és még senkim sem volt.
2013. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az első sor amit írtál rám is vonatkozik.
2013. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
18/L vagyok, irj nyugodtan :)
2013. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igaz barátaim nekem sem voltak eddigi 21 évem alatt, csak haverok, de azokra sajna nem számíthat az ember!

Volt egy 2 éves kapcsoltam nemrég ért véget :/

Most magam alatt vagyok, hogy hogyan tovább nem találom a helyem.

Remélem hozzám hasonló sorstársaimra na meg rám is rám mosolyog valaki és felemel :)

2013. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz! Nem szégyen! :)
2013. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor nem csak én vagyok vele így. Pszichologúshoz nem megyek pedig kéne modnták már nekem de nincs 45 percere 6-8 ezer forintom. Úgyhoyg az a tudat van bennem hogy neki csak a pénz és után azokat mondja el amit megtanult a könyvől így nem éri meg elmenni.
2013. szept. 13. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:
A pszichológia halott.(Ezt Stephen Hawking is kimondta!) Amúgy sem oldanának meg semmit sem. Meg mit is mondanának? Azt hogy menj barátkozni, mert biztos jó lesz, csak szép körítéssel, mosollyal teli arccal mondják ezt neked. Pénzért persze hogy ezt teszik...
2013. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!