Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú aki tetszik csak...

Van egy fiú aki tetszik csak hogy kezdeményezek? Lány vagyok .

Figyelt kérdés
Van egy fiú és nagyon tetszik nekem ma nagyon közel állt vagyis nekem már túl közel volt minthogy csak barátilag állt volna ennyire közel :) de nem tudom hogy kezdeményezzek :/ Ráadásul tavaly a legjobb bnőmbe volt szerelmes és ha még mindig belé szerelmes? :( meg a másik barátnőm belé szerelmes már 1 éve és ő mit szólna? :S Erről kikérdeztem már egy barátnőm aki nem a mi osztályunkba jár ő azt mondta h menjek köze hozzá én is meg "véletlen" érjek hozzá :) de mit lehetne még csinálni ami nem egyértelmű?

2013. szept. 13. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Néha érdeklődj felőle,mosolyogj rá,érj hozzá,dicsérd meg.


A fiú választ.Hiába szerelmes bele a barátnőd ha neki nem tetszik nem te vagy a hibás..

2013. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) mindennap beszélgetünk hülyülünk meg minden szóval lesz alkalmam bőven :D de pl: ha hozzáérek kérjek bocsánatot vagy tegyek úgy mintha misem történt volna?
2013. szept. 13. 17:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat vagy esetleg valakinek volt-e már ilyen és mi lett belőle? :)
2013. szept. 15. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!