Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha barátom van, de már nem...

Ha barátom van, de már nem úgy szeretem, és beszélgetek más pasikkal, és kiderül hogy még kapcsolatban vagyok de már nem jó és szeretnék másokkal megismerkedni, akkor meghátrálnak a pasik? Előbb szakítsak és aztán ismerkedjek, ez nem zavaró tényező?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán beszélgethetsz. Beszélgetni szabad, nem?:)
2013. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, csak arra lennék kíváncsi hogy ez mennyire zavarja a pasikat, ha mondjuk komolyabban érdekelne vmelyikük
2013. szept. 13. 16:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Bennem van annyi tisztesség, hogy nem kezdenék olyan nővel, aki párkapcsolatban él. Ha tényleg váltani akarsz, akkor inkább szakíts vele és nem lesz belőle semmi gond.
2013. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eleve ismerkedni akarsz mással, miért nem szakítasz? Nem tisztább úgy? Egyébként persze, hogy épeszű pasi meghátrál ilyen esetben, mert nyilván feltételezi, hogy te így intézed a dolgaidat, nem vagy őszinte a párkapcsolatban.
2013. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakits előbb, ha ezt akarod.
2013. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elöször szakits utána ismerkedj .. ez a helyénvaló és tisztességes ha valamenynire is szeretted nem kellene hátbaszurnod forditott esetben neked is biztos jol esne
2013. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előbb le kéne zárni.. Sőt, egy kis idő is kell a gyógyulásra, mert a szakítás az szakítás és sebet hagy, akárhogy is volt. Az új ismeretség tiszta lappal induljon.
2013. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
pont az a baj, hogy félek attól, hogy szakítás után bedepizek, és kattogok... de így nem tudnék a vizsgákra koncentrálni. de köszönöm a válaszokat így lesz a legjobb :)
2013. szept. 13. 16:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ha ettől félsz, akkor inkább koncentrálj most a tanulásra, a partnerszerzés ráér utána. Bár szerintem nem viselne meg annyira a dolog, ha így állsz a témához. Talán inkább csak az zavarna téged, ha egyedül kéne lenni.
2013. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor vizsgák után szakits:)
2013. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!