Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem merek az ismeretlen...

Miért nem merek az ismeretlen lányok szemébe nézni? Mindig elkapom a tekintetemet!

Figyelt kérdés
Nem vagyok tini, sem szűz...
2013. szept. 10. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én meg belenézek,csak az enyébe nem mertnek

21F

2013. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt tisztázd magadban hogy miért lenne okod arra,hogy ne nézd. Mindenkinek arra van szeme,az meg enyhén gáz lenne ha valaki azért beszólna,hogy "mit nézel,he?":DD Ha bejössz neki,rád néz és mosolyog,ha nem,akkor meg nem,különben sem találkoztok nagy eséllyel többet,ha nem reagál semmit.


Vannak az embernek ilyen alaptalan apró "félelmei",amihez társul egy természetes reflex. Csak le kell győzni észérvekkel,tisztázni magadban,hogy mennyire jogosak(ez pl semennyire szerintem:) ) és gyakorolni. Ha kell,először csak kezdj el számolni 3-ig mondjuk,hogy addig mindenképp a szemébe nézel. Utána elkaphatod a tekinteted,ha nagyon muszájnak érzed. Aztán ahogy belejössz,egyre lassabban fogsz számolni :DD a végére meg nem is fog érdekelni,hogy "hú,most a szemébe nézek,úristen,mi lesz!" Nálam is ez ment,engem is zavart,én így oldottam meg.:D Mondjuk nálam úgy ment általában,hogy engem kitartóan néztek,én meg minden olyan pontra,ami véletlen sem a srác szeme(pedig sok közülük nagyon is tetszett).:D

17L

2013. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy milyen ismeretlen lányok szemébe? Akik pl. szembejönnek Veled? Vagy egy buliban? Vagy parkban? Vagy egy boltban az eladólány szemébe?


Uralkodj picit magadon, mert ilyenkor legalább érzékeltetheted, hogy Te vagy a dominánsabb kettőtök közül. Veszteni nem veszthetsz vele semmit, és még az is lehet, hogy valamelyik lány visszamosolyog.:)

2013. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Általában a buszon, ilyesmi. Köszi, második! Kipróbálom.
2013. szept. 11. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!