Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 23 éves férfiak! Összejönnétek...

23 éves férfiak! Összejönnétek egy 16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 12:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen, nem a koron múlik :)
2013. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Ejnye Viktor :)
2013. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Én mindig úgy voltam vele, hogy á, biztos nem, mert korkülönbség stb. Én is 23 vagyok, és sose gondoltam volna, mégis egy 17 éves leányzóval jöttem össze.

Ha csak ennyi a problémád, akkor szerintem sz*rd le! :D Atyáink és az ő atyáik idejében nem volt ritka, hogy 14-16 évesen már férjhez adták a lányokat, sok esetben idősebbekhez. :D A korral ne foglalkozz, kivéve ha elmúltál 18, és a lány még nincs 14. Azért megb*achatnak. :D Szóval ettől nem leszel pedofil. xD Ha két ember összeillik, akkor a kor legyen az utolsó, ami az útjukba áll. :)

2013. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Én ismerek ilyen embereket, pont ennyi idősen, és hát, nem illenek össze, bár lehet hogy nem csak a kor miatt nem, de az sem segít a dolgon.
2013. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én már lassan bárkivel.
2013. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 vakondka ***** válasza:
Biztos nem.
2013. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2013. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez a korkülönbség semmi...Ha nem akar összejönni veled , akkor az nem a kor miatt van.Ha viszont mindketten vonzódtok egymáshoz , akkor ne érdekeljen más véleménye.Mert ha találsz valakit aki ugyanolyan szerelemmel szeret mint te őt azt ne szalaszd el.Ilyenből nincs sok egy ember életében.
2013. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!