Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális férfival hogyan...

Normális férfival hogyan tudnék ismerkedni? Internet oldalakon esetleg?

Figyelt kérdés
21éves lány vagyok, nem rég léptem ki egy kapcsolatból, szeretnék ismerkedni, normálisan, olyanokkal akik szeretnek udvarolni és nem bumm a közepébe. Lehet még ezt csinálni? Sajnos nem járok sehová, bulizni végképp na és ott nem is lehet. Interneten veszett ügy?? Ha nem akkor melyek azok az oldalak?
2013. szept. 5. 20:23
 1/4 anonim válasza:
Normálissal itt is lehet.
2013. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Interneten keresztül szerintem nem lehet megállapítani, hogy az adott ember normális-e vagy sem. A személyes kontakt és benyomás elengedhetetlen. Járj el szórakozni, keresd fel régi barátaidat, járj minél többet társaságba. Viszont ne görcsölj rá arra, hogy találj valakit!
2013. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az ég szerelmére! Akit a neten ismerünk meg azzal személyesen is találkozunk, ismerkedünk. Vagy emailben mondasz igent az esküvőn s movie markerrel montázsoljátok össze a nászéjszakát?
2013. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet neten ismerkedni, közel se lehetetlen, találni normális embereket. A probélma rendszerint a távolság lesz, kivéve ha pesti vagy, mert akkor sokkal több esélyed van, hogy egy városban laktok. De amúgy meg semmi se lehetetlen lehet találni neten embereket, úgyhogy hajrá :)
2013. szept. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!