Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nekem egyáltalán nem...

Ha nekem egyáltalán nem fontos, hogy ilyen tökéletes cicababám legyen, akkor miért nem találom még ennek ellenére sem azt a lányt, akitől szerelmes tudnék lenni, aki személyiségre, jellemre lenyűgözne úgy igazán?

Figyelt kérdés
Ez annyira lehangoló, annyira sok lány van, mégsem találok egyet sem, akire azt tudnám mondani, hogy igen ő kell nekem, őt akarom úgy igazán. Most a külső önmagába kevés, míg sokan beérik egy szép, de üres, aljas lánnyal, nekem van egy listám, hogy milyen lányt akarok jellemre, én tudom kit keresek, mégsem találom. Ha mégis van itt olyan lány, aki szeretne ismerkedni, írjon! Kap egy esélyt.
2013. szept. 5. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Dikk... Te ugyanaz vagy, mint azok, akik csak a szépségre mennek, csak ez már a másik véglet. "Listád" van róla, hogy mit keresel egy lányban... Menj a szexboltba és vegyél guminőt, azt lehet gyártatni is. Egy lány inkább legyen egy jelenség, aki csak úgy jön és lenyűgöz bármiféle elvárás, lista vagy tervezés nélkül. Na akkor leszel te igazán szerelmes.
2013. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Az elsőnek igaza van...Amit hozzátennék a részemről az az, hogy te keresed a barátnőt és nem találok, szóval szerintem ne neked kéne az esélyt adnod ( nem mintha írna bárki is... ), hanem neked kéne az esélyt kapnod...De ilyen felfogással?Áhh...Nehéz dolgod lesz.És mielőtt elkezdenél lepontozni, mert nem azt a választ kapod, amire számítasz, hozzátenném, hogy ez őszinte válasz...:)
2013. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
"Kap egy esélyt" :DDDD
2013. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dicsák more! Menj el cigányvásárra.
2013. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsővel egyetértek.

Annyit azért hozzátennék, hogy ne általánosíts, de már kezdek ebbe belefáradni.

2013. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék arra a listára. :D
2013. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!