Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők miről szeretnek általába...

A nők miről szeretnek általában beszélgetni?

Figyelt kérdés

Horoszkóp meg ilyenek?Mondjuk a 25 és feletti nők?

Nem akarok unalmas társasága lenni.


2013. szept. 5. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármiről, csak ne általánosítsd.
2013. szept. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még valaki?Biztos vannak itt még olyan lányok akik tudnak értelmes válaszokat adni :)
2013. szept. 5. 08:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem értem h az első miért nem volt értelmes.

Bármiről lehet velük beszélgetni,vagy azt várod h benyögünk pár témát és akkor azokat sütöd el.

Külömbenis ahány ember annyi személyiség és érdeklődési kör,pont ezért lehet akármiről beszélni és ami jobban megragadja arról jobban.pl.kedvenc ez-az,gyerekkor,hobbi,későbbi célok stb..

2013. szept. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 AeonFLUX ***** válasza:
100%
Mindenről csak ne a horoszkópokról!
2013. szept. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Elég sok mindenről, tudod elé sok nő van, elég változatos érdeklődési körrel.
2013. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

az első leírta, hogy mi a helyzet. mi ebben a nem értelmes?

minden nő különböző, másról szeret beszélni... én pl nevetségesnek tartom a horoszkópokat, szóval nekem kicsi unalmas lenne.

2013. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd a munkájával. Személyes téma, de mégsem annyira, hogy egy relatív idegennel kellemetlen legyen beszélni róla és rengeteg új témába bele lehet mászni így. Mit dolgozik, mikor, kivel, szereti a kollégáit, ha igen miért ha nem miért, milyen a főnök, mikor választotta ezt a szakmát, miért, hol tanulta, milyen volt a suli stb. Sokmindent megtudsz róla és nem erőltetten, hanem ezek adják magukat.


Ha sportol valamit, akkor arról is rengeteget lehet beszélgetni. Családjukról is sokan szívesen beszélnek.


Mesélj magadról is, de inkább őt beszéltesd, érezze, hogy komolyan érdeklődsz. Ha valamelyik téma nagyon érdekli, akkor mássz bele, ne intézd el csak egy mondattal.


Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2013. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!