Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek felé lány...

Varga Esztíí kérdése:

Hogyan közeledjek felé lány létemre, hogy neki is cuki és vonzó legyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban,osztály társam is ráadásul,régóta belé vagyok zugva,mindig szinte közel van hozzám,beszélgetünk,mindig ír fb-n,hogy holnap miből is kell "tanulni" címszóval holott nem igen tanul.. Nagy tetszik,és nagyon rosszul érzem magam,mert nem tudom én tetszek-e neki .. meg kérdezni meg nem akarom még is csak az osztály társam vagy mi -.- Már sírtam is miatta,mert EZT NAGYON JÓL TUDOM,SOHA NEM KELLENÉK NEKI.Pedig meg fogadtam soha többet nem sírok ..

2013. szept. 4. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj, te szegény kislány :(
2013. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Emberek ***** válasza:

"beszélgetünk,mindig ír fb-n,hogy holnap miből is kell "tanulni" címszóval holott nem igen tanul.."

ha ebből nem érted, akkor csak sajnálni tudlak.

amúgy hány évesek is vagytok?

2013. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó oké,értelek titeket .. egyáltalán nem is nekem kell közeledni...
2013. szept. 4. 16:43
 5/7 anonim ***** válasza:
a legtöbb fiú nehezen mondja ki mit érez
2013. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem kérdezz rá, aztán majd lesz valami. Ha tetszel neki, akkor úgyis kiderül ebből. :D Ha nagyon fiatalok vagytok, akkor érthető, hogy annyira nem közeledik, lehet, hogy még gátlásos, zavarban van ilyen helyzetekben :)
2013. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os komentelő :) Kémián mellém ült ma,éss mindig figyelt,hogy írok,figyelek minden.De nem merem azt meg,hogy más kérdezze meg nem szeretném.
2013. szept. 5. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!