Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem-e neki?

Tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány az új osztályomban, aki nekem nagyon tetszik, de nem tudom hogy én tetszek-e neki, és mielőtt "házi nyúlra lőnek", szeretnék biztosra menni hogy tényleg megéri-e.

Amik alapján lehet következtetést levonni, de én nem tudom egyszerűen, bizonytalan vagyok:

Amikor velem beszél mindig mosolyog, a szemembe néz, és sokkal tovább mint ahogy normális lenne, amikor én "fogdosom", azt általában jó néven veszi, és hagyja, de ha más fiú az osztályból akár csak hozzá ér rögtön komor arcot vág, arrébb megy stb. és pl. mikor ma felkaptam és felvittem egy emelettel feljebb akkor azt mintha még élvezte is volna, nevetett mosolygott és nem vette rossz néven, sőt...



2013. szept. 4. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2013. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
aha
2013. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is :)
2013. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan próbálkozz.van egy érzésem,hogy bejössz neki :)
2013. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!