Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 32-vagyok fiú 169cm 53kg...

32-vagyok fiú 169cm 53kg keresem a madamhoz ilő lányt 20-32éves lányok érdekelnek. Nehéz mert a északába dolgozom? Ha van hasolo lány irjon? Ide: gemeter@invitel.hu

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 07:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azért nekem ne mondd, hogy nem számít semmit egy lánynál, hogy valaki egyenes háttal normálisan sétál és úgy mosolyog rá, vagy kérdőjelként elbotorkál előtte és rávillant valami grimaszt.

Magam sem vagyok valami gyúrós srác, 26 évesen 177 cm-hez 62 kg párosul. Mondhatni vékony vagyok, pedig eszek sokat :D

Mégis múlt héten szebbnél szebb korombeli holland lányokkal beszélgettem egy fővárosi szórakozóhelyen.

2013. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A vékonyság nem feltétlenül kizáró ok, és a külföldi lányok amúgy is egy fokkal kevésbé felszínesek, mint a magyarok. Az egyenes hát kétségtelenül előnyösebb, mint a görbe, de az is csak egy külső tulajdonság. A többi, amit leírtál, viszont tényleg nem számít, különösen ha az utóbbi srác néz ki jobban.
2013. szept. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32 éves fiú az szép, és te munkahelyi mail címet adtál meg LOL
2013. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
milyen munkahelyi mail? Nem lehet, hogy csak simán az invitel a netszolgáltatója?:'D
2013. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A probléma ott kezdődik hogy 32 évesen még fiúnak nevezed magad. Így nehéz lesz.
2013. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!