Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MI az oka annak, hogy a...

MI az oka annak, hogy a legtöbb tini lány nem hajlandó arra, hogy eljöjjön egy talira, ahol igazán megismerhetnénk egymást, miért csak a gép előtt akartok ülni csajok?

Figyelt kérdés
Ez így nem igazi ismerkedés, tényleg csak egy tali és akkor megismerjük egymást, nem értem miért olyan nagy cucc ez. A nyáron egy rendes csaj volt, aki hajlandó volt eljönni, nagyon is jól éreztük együtt magunkat, még csók is elcsattant. DE a többi csaj úgy átvágott, hogy még el sem jött vagy maikor már kiértem akkor írt, hogy bocs, de mégsem tud jönni. De ennél is több az a csaj, aki még csak szándékozni sem akar egy taliba belemenni. Vicc, hogy ez a hülye net így elcseszte a mai lányokat. :/ Én meg olyan nyitott lennék, hogy végre találjak egy normális csajt, akivel jól éreznénk magunkat meg jobban megismerhetnénk egymást, erre a csajok inkább a facebookot választják, ez olyan szar.
2013. szept. 2. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem neten ismerkednél és beszélgetnél a csajokkal,akkor sokkal egyszerűbb lenne.:)

L

2013. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagymama-szindróma

A csaj teletömi a fejed hogy mennyire szeret meg de jó lenne találkozni, aztán a találkát mindig lemondja valami gyenge szar kamu indokkal...

Az ilyen szűzqrvák csak figyelmet akarnak, egyébként nyomorék kamusok.

2013. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hány éves vagy? mellesleg nem a net a hibás hanem a sok csaj aki átbaxa itt a pasikat vagy csak eteti őket.
2013. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg mégegyszer elhívni őket ha nemet mondanak nem dől össze a világ nem árt senkinek egy kis nyaggatás csak kitartás;)
2013. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én sok időt töltök otthon ám nem a facebook nyomogatásával , szivesen találkoztam voltam volna hajdu-bihar megyei sráokkal ( lány vagyok ) de nekem is lemondták az utolsó pillanatba , egyszer sikerült is volna csak nem értem rá és a srác ezt lekoptatásként vette szóval jött össze egy szóval ez elég szar.
2013. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!