Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy derítsem ki, hogy akar-e...

Hogy derítsem ki, hogy akar-e tőlem valamit? Túl vagyunk a 2. randin.

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot,akivel úgy éreztem,kezd kialakulni valami. Pár napja volt a 2. randink,és elég romantikus volt. Odaadta a pulcsiját meg minden. Egyértelműnek tűnt,h lesz belőle valami. Aztán azóta egyszer keresett,és utána egyszer én is őt,de akkor már nem tűnt olyan lelkesnek,nem is nagyon érdekeltem. Ez volt 2 napja,és azóta nem beszéltünk. Közben kicsit kutakodtam facebookon,és találtam egy kommentet,amit tegnap írt. Ebből egyértelműen kiderül,hogy csajozik,talán randizgat is,ezt nem tudom,de flörtölget mindenképpen... Nem értem,miért akar találkozni velem,és miért írogat,ha nem akar tőlem kapcsolatot? Ha pedig akar,akkor miért csak ritkán keres (heti 1,max 2szer),és miért csajozik mellettem,ráadásul nyilvánosan? Hogy derítsem ki,hogy akar-e tőlem valamit? Mert ha nem,akkor mielőbb továbbállok,mert ez így nagyon rossz.:(

19/L


2013. szept. 2. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nyíltan rákérdeznék. Velem is hasonló volt, rákérdeztem, aztán neki állt feljebb, hogy miért vonom felelősségre olyanért amit meg sem tett, meg szabad ember és azzal beszél akivel akar, meg blablabla. Hát,legalább kiderült, hogy egy idióta. Kérdezz rá szerintem.
2013. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tomi8 válasza:
Szia. Egyértelműen több vasat tart a tűzben. Nyilván van olyan aki jobban tetszik neki Nálad. Valószínűleg nem nyűgözted le annyira, Te vagy a tartalék ha esetleg nem jön be a fő célpont. Pont annyira hiteget csak, hogy ne állj tovább. Lépj tovább, vagy ha gondolod tegyél kicsit nagyobb erőfeszítést, hogy Rád figyeljen. Döntsd el.
2013. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!