Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18 éves leszbikus lány vagyok,...

18 éves leszbikus lány vagyok, hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Itt nem sok jó tapasztalatom volt...biszexekkel meg nem akarok ismerkedni, nekem olyan lány kell aki teljesen leszbikus, és komolyan is gondolja, hogy kapcsolatot épít egy lánnyal...egy aranyos, érdeklődő lányt akarok, akinek nem csak a szexre kellenék.Én élőben nem merek odamenni lányokhoz(nem meglepő)...de már nagyon szeretnék valakit!


A kérdésem az lenne hogy milyen oldalak vannak, ahol lehet ismerkedni(ezen kívül)?



2013. szept. 2. 14:24
1 2
 11/13 anonim válasza:

Sziasztok!


19 éves szintén leszbikus lány vagyok. Már nagyon vágyom,hogy megismerhessek hozzám hasonló lányokat...De sajnos idáig nekem sem jött össze a dolog és nem tudom,hol is lehetne ismerkedni...(Bp.)

2013. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A biszex dolgot megértem. Társkeresőkön amiken fennvagyok 90%ban szexre mennek, meg nagy divatja lett nemrég a "hármasba szeretnék lányt" című kiírásoknak. Melegbarát szórakozóhelyeken is meg lehet próbálni, de azoknak sokszor nincs egy éjszakánál tovább esélye. Már énsem tudom amúgy hol lehetne ismerkedni, itt szoktam, mert még megfordulnak normális emberek errefelé, de ittis sokszor megszakad a levelezés meg ilyesmi. Szóval már tényleg nem tudom hol lehetne :DDD

18/L

2013. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, hogy kb. sehol nem lehet normálisan ismerkedni! Csak akkor tudsz normálisan párt vagy kapcsolatot találni ha szerencséd van! De szerintem a legnagyobb eséllyel a neten tudsz találni :)
2013. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!