Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasiként hol tudnék olyan egy...

Pasiként hol tudnék olyan egy olyan lánnyal megismerkedni, beszélgetni, akinek még sosem volt orgazmusa?

Figyelt kérdés

2013. szept. 2. 12:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Ez miért fontos neked?
2013. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
3%
Próbálkozz az Általános iskola alsó tagozatában... De inkább nem is kérdezem, hogy ezt miért szeretnéd.
2013. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Felnőtt (!) hölgyre gondoltam. Elsősorban beszélgetni szeretnék, nem vagyok perverz vagy bármi ilyesmi. Csupán a segítő szándék vezérelne, de nem úgy, hogy "majd én megmutatom neked, mi is sz orgazmus".


Ez a kérdés nem partnerkeresés vagy ilyesmi.

2013. szept. 2. 12:40
 4/33 anonim ***** válasza:
Most te felvilágosító órát akarsz nekik adni?
2013. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi orgazmusom nem volt még, ahogy sok millió másik nőnek sem. :D Ha van rá recepted, szólj. :D
2013. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Nincs univerzális recept rá.. Talán csak annyi, hogy ne zavarjon a hiánya, tudj feloldódni anélkül, hogy benned legyen az, hogy "jó-jó, ami történik, de tuti most sem sikerül.." Vagy "na, talán most lesz.. mert ez nagyonjó..".


Szóval a lényeg, minél jobban várod, annál nehezebb lesz elérni:) majd egyszercsak, amikor nem is számítasz rá, akkor jön:) és a második könnyebb lesz. A harmadik mégkönnyebb.. hajrá!:)

2013. szept. 2. 12:55
 7/33 A kérdező kommentje:

Még annyi tanácsom lehet, bár ez kicsit a kínzás-kategória határait súrolja:) a csikló-orgazmusra tényleg rá lehet szokni. Ha a szeretkezés rutinjává az válik, hogy te úgy élvezel el, akkor még nehezebb lesz elérni az áhított hüvelyi orgazmust. Tanácsom: ne szexeljetek jó ideig, vagy legalábbis ne kerüljön sor behatolásra, csikló izgatására (magadtól sem!). Amikor már tényleg a falat kaparod.. Egy pohár bor és essetek egymásnak:) de akkor se ingerelje a csiklódat..


Nehéz, mi?:)

2013. szept. 2. 13:06
 8/33 anonim ***** válasza:

Érdekes egy szempontjaid vannak, az biztos.

NEkem normális csaj kellene, aki szellemileg nincs padlód, lelkileg egészséges, erkölcsileg meg felel az elvárásaimnak, külsőre elég ha átlagos.

De ez...

Nem hinném, hogy aki olyan, mint szeretnéd, csak ezért beszélgetni fog veled.

2013. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as! Szerintem kismillió, az álmaidnak megfelelő lány szaladgál itthon, várva az igazit. Viszont nyugodtan tedd fel magadnak a kérdést, hogyha lány lennél, járnál azzal a pasival, aki most vagy?


Ne légy türelmetlen és görcsös, eme kettőt messziről kiszúrják a lányok és hidd el: egyik sem túl vonzó tulajdonság.

2013. szept. 2. 13:44
 10/33 anonim ***** válasza:

8as vagyok ismét.

Sajna majdnem van igazad.

Ugyanis az erkölcsi kívánalmaimnak nagyon kevesen felelnek meg...

ÉS ha valakinek tetszik a külsőm, a lelkem hozzá valónak szokta megítélni.

De sajna az elmult időszakban elég sokat dolgoztam, és nem volt lehetőségem csajozásra.

Mondjuk még legalább 1 hónapig nem is lesz.

Annyira nem vagyok rajta az ügyön, már egész megszoktam egyedül...

2013. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!