Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » HOgy a csudába találhatnék...

HOgy a csudába találhatnék végr egy ölelgetnivaló, szeretetéhes, cuki, huncut kislányt? : D

Figyelt kérdés
Kislányt úgy értem, hoyg alacsony, pici és emellett, igényli a sok szeretetet, ölelést meg a jó minőségi szexet is természetesen. Szenvedélyes csókcsaták után. :P :D
2013. aug. 31. 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%
miért élnek ilyen emberek ? könyörgöm
2013. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

23:33, ugyan, hogy is feltételezhetnék ilyesmit rólad. Elvégre csupa-csupa hasznos tanáccsal, bátorító szavakkal illeted a segítségre szoruló embertársad...


(Jobb esetben 11-12 éves korban kinőnek ebból az óvodásszintű prosztóságból az emberek, amit te itt leművelsz, de nekem mindegy, itten bazinagy jogállam van, úgy csinálsz magadból bohócot, ahogy neked jólesik)

2013. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
és aztönsajnáltatásból és ezt a másikra hárításból mikor nőnek ki az emberek?
2013. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te még gyerek vagy ehhez:D
2013. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!