Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha valaki ilyesmit...

Lányok! Ha valaki ilyesmit kérdez ezen az oldalon akkor mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Pl "Lenne kedve valakinek xy város-ban ismerkedni egy 20 éves blbla fiúval? Vagy esetleg összefutni egy fagyira?

Előfordul hogy ezeket a kérdéseket így értelmezitek? "Lenne kedve valakinek szétrakni itt a közelben a lábát hogy megdughassam?

Mert én úgy veszem észre hogy bárhogy is próbál ismerkedni az ember egyből erre gondoltok és inkább nemet mondtok, be vagytok fosva:))


2013. aug. 30. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan unalmas már, ez megy hónapok óta
2013. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a lehető legszánalmasabb ismerkedési próbálkozás, amit a világ valaha kitermelt magából. Sose kezdenék így egy csajnál, nem is várnám, hogy jelentkezzen rá. Ha meg csak úgy rám ír valaki, azzal szívesen ismerkedek, de inkább valami jobb szöveget húzok elő a tarsolyomból.
2013. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen mindegy az ember hogy értelmezi a kérdést, ha elmennék ilyen találkára úgyis én döntöm el hogy gerincre vágnak vagy hazamegyek, szóval mindegy mit írnak ki igazából...

a lényeg azon van hogy el akarok menni vagy nem. Na de hogy befosni? :D kizárt

2013. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Elég kombinálós típus vagyok.Így már volt rá példa,hogy másképp értelmeztem a dolgokat.:)
2013. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, szerintem meg te vagy befosva, hogy tőlünk kérdezed, hogy mi, lányok mit gondolunk erről, ahelyett, hogy kipróbálnád ;) Amúgy ez elég gagyi, de hajrá :) Amúgy arra nem gondoltál, hogy szimplán béna vagy, és nem a csajok vannak "befosva"? ;)
2013. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon lehet szerintem ezt elbénázni, ha felteszek egy egyértelmű kérdést és küldök képet is ha kér akkor nem tudom mi kell még. Nem nem vagyok ronda sem:)
2013. aug. 30. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet így is fogalmazni, hogy "be vagyunk fosva" de én inkább úgy fogalmaznék, hogy józan ember lánya nem találkozgat csak úgy internetről "megismert" emberekkel. Tudod hány kis csajt csábítottak már bele ilyenbe aztán erőszakolták meg őket? Sose engednék ilyen találkát a gyerekemnek. És fiatal felnőtt "gyereket" is igyekeznék erről lebeszélni.
2013. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!