Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találok olyan lányokat...

Hol találok olyan lányokat akik ártatlanok fiú témában?

Figyelt kérdés
16f
2013. aug. 30. 12:39
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
kedves kérdező! egy ember segitett neked te meg undorítóan viselkedtél vele... nem érdemled meg a kedvességét mert igy bántál vele... még egy lányt sem érdemelsz meg sajnàlom
2013. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem. Ez a hülyeség. Hogy okolhatod a lányokat, hogy előîtéletesek? Ha te magad is előítéletekkel fordulsz feléjük aztán meg csodálkozol hogy nem járnak beled, meg kiröhögnek. Az ilyen bunkókat egyébként nem kiröhögni kell hanem alaposan tököntalpalni, abból tanulnak.
2013. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
kérlek bocsáss meg vétkeimért
2013. aug. 30. 12:58
 14/21 anonim ***** válasza:
Mekkora gyökér vagy:D És még csodálkozol hogy nincs nőd?
2013. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mi az hogy ártatlan? Nem ölt még fiúkat?
2013. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
nem ölt hanem egyszóval szűz
2013. aug. 30. 13:09
 17/21 anonim válasza:
Ha ekkora gyökér vagy, remélem, örökre szűz maradsz.
2013. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Te olyan jól nézel ki? Akkor hogy nincs barátnőd?
2013. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Na most attól, hogy kaptak tőled, kedves kérdező egy privátot, hogy ismerkednék-e veled, és én erre azt válaszoltam, hogy nagyon szívesen barátkozom, de mivel van barátom nem fogok kialakítani senkivel másik kapcsolatot, nem annak kéne a legelső reakciónak lennie, hogy biztos csúnya vagyok stb. Nem ismersz. Nem tudhatod. És ha az is lennék, nekem bőven megfelel az, hogy van aki szépnek tart.

Én segíteni szeretnék, nem pedig társat keresni. Csak az a baj, hogy sokan még mindig elfelejtik ennek az oldalnak az eredeti célját.

Amúgy meg, szerintem ha eleve minden lányról előítéleteket szülsz, akkor nyugodt szóval kijelenthetem, hogy nem azért röhögnek ki, mert szűz vagy. Hanem azért, mert szörnyen rossz a megítélőképességed, és talán nem veszed azt észre, ami ott van a szemed előtt.

Na mindegy, azt teszel amit jónak látsz, amit csak akarsz.


17/L

2013. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam: kaptam*
2013. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!