Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek őrült vagyok, baj...

Szerintetek őrült vagyok, baj van velem? L

Figyelt kérdés

Ha megtetszik egy fiú, imádok kutakodni, leskelődni a fiú iránt, követni őt. A suliban minden terem ajtaján ki van rakva az adott terem órarendje, én végiglestem az összes terem ajtaját, és úgy állítottam össze a kiszemeltem órarendjét! Így mindig tudtam, hol van, mindig elmentem arrafele, persze nem feltűnően, csak arrafele siettem a saját osztályomhoz, igaz, sokszor emeleteket kellett másznom, hogy eljussak odáig. :D Hazafele is megpróbáltam úgy nagyjából megsaccolni, mikor megy haza, mikor van valami különórája.

Nekem ez jó érzés, szeretek kutakodni, de már gyerekkoromban is imádtam nyomozósdit játszani. Szerintetek baj van velem?


2013. aug. 28. 22:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
C: Bosszút állnék!
2013. aug. 28. 22:43
 12/19 anonim ***** válasza:
Jaj most nosztalgikus érzések támadtak bennem, én is ugyanezt csináltam még középsuliban :D Én is mindig leírtam az órarendjét, meg direkt arra somfordáltam ahol ő volt. Hahh régi szép idők! (Amúgy még így vénségemre is művelek néha olyanokat hogyha megtetszik valaki, kiderítem hol lakik és "véletlenül" minden nap arra biciklizek) Tehát ne aggódj, ez még aránylag normális, csak enyhén megszállottak vagyunk :D
2013. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hehehe nem vagy az,csak ne írj nekem.

Oké? :D

2013. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
CoP, téged már ejtettek rabul és zártak be pincébe, hogy már többször is olvasok tőled a témával kapcsolatban? xD
2013. aug. 28. 22:49
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát csak majdnem :D

De ismerem magam,hogy előbb utóbb ez is meglesz :D

2013. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 viktor123456 ***** válasza:
Beteges. :-)
2013. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, aki ha meglátott valakit az utcán akár hazáig kísérte a lányt. A lány tudta nélkül. :) Meg megkereste a suliját, megszeezte a nevét, facebookját

hová jár sportolni, vagy a hobiját. És stalkerkodta.

2013. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
CoP: ha nem vigyázol, te leszel a következő, akit megkeresek!! :p
2013. aug. 28. 23:13
 19/19 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanezt csináltam, csak én csajokat figyeltem :) 23f
2013. aug. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!