Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire udvarias dolog...

Mennyire udvarias dolog megnézni a nőket, hosszan a szemükbe nézni? Mennyire udvarias rámosolyogni a lányra, aki visszanéz?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakran mosolyog vissza a lány? Mit kell mondani, ha ez megtörtént? (ami udvarias, helyzethez illő). Kérlek titeket, ne vicceljétek el. Kösz. 23/F

2013. aug. 28. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyire udvarias? Én még sosem tartottam bunkóságnak, ha valaki a szemembe nézett vagy rám mosolygott. Helyzettől függően volt is már, hogy visszamosolyogtam. Ez szerintem még bőven elfér kategória.
2013. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mennyire udvarias dolog? Bámulni egyáltalán nem.


Óvatosan, kulturáltan megnézni a szép testrészeit, és kedvesen mosolyogni viszont inkább kedvesség. Az, hogy megnézed valakinek a mellét, fenekét, lábát, arcát, stb. önmagában még nem bunkóság, de sokakat azért zavar. A feltűnő bámulás pedig már kimondottan kellemetlen. Az érdeklődésnek, kedvességnek azonban szinte mindenki örül, még az is, akinek van pasija.


20/F

2013. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mekkora eséllyel mosolyognak hamarabb vissza a nők? Ha megtörténik mindkettőnk részéről a mosoly, ő mekkora eséllyel jön oda hozzám? És a legfontosabb továbbra is, hogy mit kellene mondanom megszólításként?
2013. aug. 28. 20:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerinted majd a nő megy oda hozzád? Ne legyél nyuszi. Remélem ezt te sem gondoltad komolyan.:)
2013. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak arra vagyok kíváncsi, hogy megtörténik-e néha. De van még ott több kérdés is.
2013. aug. 28. 20:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki rám mosolyog, én vissza szoktam mosolyogni :) És hízelgő természetesen.


22/L

2013. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És mi az optimális megszólítás ilyenkor? Mit kell mondani?
2013. aug. 28. 21:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, és sokban függ a szituációtól, de valami kedves közeledés ,,Szia! Ne haragudj, de megláttalak, és muszáj volt rád mosolyognom" vagy valami hasonló épkézláb mondat kezdésnek nem rossz. Aztán ha bejössz neki, akkor hagyja, ha nem, akkor majd elhárít, de- mivel visszamosolygott- biztos nem lesz bunkó.
2013. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én már a gondolattól is feszült vagyok :D És mennyire szerencsés utána azzal folytatni, hogy "hú...hát először csináltam ilyet, de nem bánom, hogy megtettem"? Szerintem iszonyú zavarban leszek és csak vigyorogni fogok. Ez mennyire gáz?
2013. aug. 28. 21:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Én tök cukinak találnám, de nyilván embere válogatja :) Ha bejössz a lánynak, akkor jó eséllyel megpróbálja oldani majd a helyzetet, hogy ne érezzed magad olyan kínosan.
2013. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!