Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy könyvet kérek kölcsön...

Ha egy könyvet kérek kölcsön egy fiúismerősömtől, abból elindulhat valami?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm,nemrég ismertem meg. Ajánlott egy filmet,megnéztem és nagyon tetszik! Van belőle könyv is,és szerintem tuti megvan a srácnak,mert szeret olvasni,és imádja ezt a filmet is. Szóval van egy olyan megérzésem,h megvan neki. Eddig még csak párszor találkoztam vele. Hogy jönne le,ha megkérdezném,h nincs-e meg neki véletlenül ez a könyv? mert szívesen elolvasnám. Így ugye találkoznunk kell,és lenne témánk is (ami amúgy is van,de na..:D).

19/L


2013. aug. 27. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
El.
2013. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik könyv?
2013. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tökéletes megoldás ismerkedéshez! :-)
2013. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remek ötlet! :)
2013. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy olyan kérdést tettél volna fel, hogy mit tegyél ahhoz hogy egy fiúismerősöddel elinduljon valami, azt mondtam volna hogy kérj tőle kölcsön egy könyvet.
2013. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!