Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok? Lehet ebből...

Mit gondoltok? Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik nekem,régóta nem tetszett ennyire senki,de fogalmam sincs hogy Ő mit gondol rólam. Ismerem a legjobb barátját elég régóta és amikor vele van akkor is rengeteget beszélünk,azt mondta csak jót mondott neki rólam,mert rosszat nem lehet. Pénteken együtt megyünk bulizni és ma moziba is elhívott. Megosztottam egy képet amire az van írva,hogy: ennyi kell: jó idő,gondoskodás,szerelem és egy bukósisakos pár van rajta. Egyik ismerősöm alá írta,hogy: meg egy crossmotor! Pont beszéltünk és írta nekem a srác aki tetszik,hogy: ez a kedvenc képem amit megosztottál. És hozzáírta,hogy: majd odaadom neki (azaz nekem) az enyémet ;) (mármint a crossmotort,mert neki van) és ennek annyira örültem.

Jelenthet ez valamit?:)



2013. aug. 26. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
esélyes
2013. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!