Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék Olasz lányokkal...

Hol tudnék Olasz lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszenek az Olasz lányok és szeretnék ismerkedni! Korhatár 16-18-ig!

18/f



2013. aug. 25. 23:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10 egy újabb témához illő válasz! Tartsd meg magadnak a véleményed kösz!
2013. aug. 25. 23:48
 12/16 anonim válasza:
jajj olyanok vagytok már! miért nem tudtok segíteni szegénynek? élnek Magyarországon is olasz lányok.... de hogy hol?... szerintem az lenne a legegyszerűbb ha kiírnád a homlokodra hogy olasz lányok köszönjetek rám! tuti találnál egy párat idővel. ha nem akkor meg legalább pár embernek boldogabb lenne a napja. am olaszul tudsz? mert ha igen akkor esetleg átugorhatnál hozzájuk is hátha az olaszoknál több az olasz. persze nem valószínű, de sose lehet tudni. remélem segítettem :)
2013. aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nőjj fel idióta.


10-es voltam.

2013. aug. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Emberek ***** válasza:

Off: "Esetleg nyugdíjasok,vagy maffiások,vagy üzletemberek.De értelmes ember nem megy Magyarországra élni,pláne nem egy fejlett ország polgára.Szóval te vagy a retardált koma."

hohohó! azért ez nem így van teljesen. nem kell nekiugrani a másiknak, azért mert neked más a véleményed, vagy máshogy tudod. nőjj már fel! egyébként igen igazad van részben. de aki nagyon akar, az tud dolgozni akárhol. ha mást nem, jön, és nyit egy pizzériát, vagy kávézót, vagy egy bárt. nem igaz, hogy nincs lehetőség, csak üzleti érzék is kell hozzá, na meg kitartás...


On: most fogsz nagyon irigykedni, mert az én barátnőm félig olasz. és én speciel egy ismerősön keresztül találtam meg, vagyis ő talált meg engem. de ez mindegy is. mint ahogy előttem írták olaszországot, ott is lehet, vagy csak egyszerűen menj olyan helyekre, ami tipikusan olaszos. legyen az valami pizzéria, vagy fagylaltozó, vagy bármi más. biztosan találni fogsz olyan lányt aki szimpatikus neked

2013. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 Köszönöm a választ! Megfogadom a tanácsodat!
2013. aug. 26. 19:27
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm félig olasz. :D
2015. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!