Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék olyan pasit,...

Hol találhatnék olyan pasit, aki leginkább úgy néz ki mint John Travolta?

Figyelt kérdés

Nem viccelek! Olyan pasira van szükségem, aki magas,izmos, sötét vagy fekete hajú, kék szemű és benne lenne 1 randiba .

Hol találhatnék ilyet?



2013. aug. 25. 23:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A kettesnek adok egy pacsit, mert ellopta az ötleteimet még mielőtt én rájöttem :D

Amúgy... figyelj, Hollywood nincs olyan messze, ott csak találsz ilyesmit...

2013. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

de nekem nem hollywood kell!

csak volt akit nagyon szerettem, de átvert... ja és nagyon hasonlított travoltára. És egy kis szórakozás gyanánt gondoltam meglepem magam ilyesmivel, ha már nincs és soha nem is lesz....

2013. aug. 25. 23:43
 13/22 anonim ***** válasza:
te egy idióta vagy kérdező.
2013. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

most mért? mert utólag akarok pótolni valamit? azért lássuk be, ti férfiak, sem a hűségetekről sem az őszinteségről sem az egyenes hozzáállásról vagytok híresek!

vagy baj hogy konkrétan kimondtam hogy mit akarok?

2013. aug. 26. 00:06
 15/22 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem kéne neked sem így általánosítani. Nem minden férfi olyan tapló, mint aminek képzeled. De ennyiből a szőke fekete hajú John Travoltád is egy tapló lehet simán... Egyik fél se jobb a másiknál és fölösleges általánosítani tényleg... Vannak normális emberek, és ez azért örömmel tölt el. Igaz, ha felnézek ide, néha kételkedem.

Azzal, hogy mit akarsz meg semmi baj, de viszont ha Te már ilyen magas kvótákat szánsz ki, ne várj olyan sok értelmes választ...

Na mind1, szia!

(Egy izmos magas sötét hajú, de sajnos barna szemű férfiú:D)

2013. aug. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Itt bogarászd ki az elérhetőségét és írj neki:


[link]

2013. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Neked pont az ilyen 60 éves vén fószerek tetszenek?
2013. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

nem, hanem a fiatalkori stílusa.

Vén fószer nem kell, mint ahogy magyar kivitelben az Andy Vajna sem.

2013. aug. 26. 17:44
 19/22 anonim ***** válasza:
jajjjj barátném.. ne a külsőt nézd. lehet egy pasi izmos meg jóképű meg minden, és közben egy nagy paraszt. előbb a személyiséget nézd, aztán a külsőt. én így gondolom..
2013. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
na igen, de tekintve hogy minden pasi egyforma és hazudik azok közül akiket megismertem, asszem ezt nem kell sokáig forszírozni...
2013. aug. 26. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!