Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elmondjam a lánynak, hogy...

Elmondjam a lánynak, hogy tetszik nekem és többet szeretnék mint barátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval van egy lány akivel párszor találkoztunk, de nem beszéltünk csak láttuk egymást, ismerősök lettünk facebookon azóta minden napórákon át beszélgetünk. Többször kérdezte tetszik-e nekem valaki meg van-e barátnőm, nameg többször mondta, hogy örül hogy beszélgettünk.

Nem találkoztunk még úgy hogy beszéltünk is volna egymással, de nagyon megtetszett nekem a lány mind külsőre, mind belsőre. Elmondjam neki, hogy szeretném jobban megismerni? Ha igen tudnátok adni pár tippet, hogyan adjam elő, hogy ne ijesszem el...



2013. aug. 25. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem hogy hány évesek vagytok?
2013. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem bejössz neki, a jobban megismerés meg jön magától, hívd el randizni, nem tudom mennyi idösek vagytok, hivd el moziba, fagyizni és sétálni vagy kajálni valahova és közben beszélgettek, ismerkedtek és majd látod rajta, hogy tetszel e neki, tehetsz pár célzást, hogy szép és örülsz, hogy elkezdtetek ismerkedni, meg hogy kedveled stb. De ne rögtön az elsö randin, arcra puszit adhatsz vagy ölelést, elsönek inkább öleld meg csak :) Remélem segitettem.
2013. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szelena97 ***** válasza:
De ne csak neten beszéljetek! találkozgassatok, és ha még mindig így fogsz érezni iránta, akkor mond el(:
2013. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha elmondom egyből rávágják egyesek, hogy úgy is csak megdu*ni akarom, pedig ez nem igaz...

Annyit mondok kicsit kevesebb mint 5 évvel vagyok idősebb mint a lány.

2013. aug. 25. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok én hiszek neked hogy nem csak meg akarod dugni. Légy bátor és vallj neki szerlmet ne halaszd el mert az élet rövid rajta hát!
2013. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szeretnék találkozni a facebook arra volt jó hogy egyáltalán megismerjen mert mint írtam előtte nem ismertük egymást.

Előjött már a téma és mondtam már neki, hogy szép, amikor azt kérdezte, hogy tetszik-e valaki akkor még azt válaszoltam, hogy komolyabban senki.

2013. aug. 25. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mit vesztened. A lány mondta is, hogy örül a társaságodnak. Zöld a lámpa... :)
2013. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy hiszel, tényleg ez a valóság, nem sz*xpartnert keresek hanem valakit akivel végre boldog lehetek...
2013. aug. 25. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!