Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nőnek hogyan kell lépni egy...

A nőnek hogyan kell lépni egy ismerkedésnél vagy inkább randira hívásnál? Hogyan tegye?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint a férfi.Beszélgetést kezdeményezni.Vagy elhívni valahová valamire.
2013. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:Szia! Eljönnél velem valahova?
2013. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mikor legyen a nő biztos a dolgában?Milyen jelnél lehet abban biztos hogy a pasinak bejön?
2013. aug. 24. 17:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Elárulod mióta kell egy nőnek elsőként lépni?:D
2013. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
miota a pasik nem teszik
2013. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Igen ez szerintem is igaz:Mióta a pasik nem teszik!

Én is ilyen helyzetben vagyok,és én sem tudom hogyan tegyem meg az első lépést..ugyhogy bocsi de nem tudok válaszolni a kérdésre!De sok sikert kivánok:)

2013. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha akarjuk megtesszük valahogy... de ha ismeretlen az emberke, ne várj a csodára azért... illetve ha ismerősök vagytok úgyis gyakrabban mutatkozol mellette... meg kevdvesebb vagy, valami csak megfordult volna a fejében kivéve ha olyan jó barátok vagytok... ez esetben ismétcsak... még egy valami ami fontos.... ha nem akarjuk, akkor viszont nem tetszel eléggé... és ez van lehet az esetek nagy részében.
2013. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyire ismered? Hol, milyen körülmények között szoktatok találkozni?
2013. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!