Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A "miujság? " addig se jó...

A "miujság? " addig se jó beszélgetésnél amíg más téma feljön?

Figyelt kérdés
Ha szerinted nem,akkor hogyan kezdenél beszélgetést/hogy kezdenek veled beszélgetést ?

2013. aug. 24. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha netes beszélgetésről van szó, és nem ismered a másikat szerintem oltári béna. Egy ismeretlennek lényeges sztorit nem fogsz elmesélni, lényegtelent meg felesleges.

Én nem tudom, hogy kezd el, szerintem emberfüggő.


Ha ismered az illetőt, akkor meg teljesen természetes kérdés.

2013. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
78%
Szerintem teljesen jó, főleg, ha rég nem láttátok egymást. Kezdésnek megfelelő megbeszélni, kivel mi történt a közelmúltban.
2013. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ megy a zöld pacsi :)
2013. aug. 24. 13:30
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Engem k*rvára idegesít, ha valaki ezzel nyit. "Mi újság, mondjál valami jót" Mi a pudvás teknősheréért kezd akkor társalgásba, ha nincs mondanivalója, és miért én kezdjek el beszélni, ha ő akart eredetileg? Ha meg valamit kérni akar, akkor bökje ki kerek perec, ne futkározza itt a tiszteletköröket.
2013. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sok velem egykorú fiú azért nem tudnak értelmesen beszélgetni, mert nem olvasnak eleget, vagy egyáltalán nem olvasnak. A szókincsük kicsi, vagy elég alpári. Így témát is nehezen találnak.

Én 20 éves vagyok, és egy felmérést készítettem 600 fiatal megkérdezésével. 150 általánost végzett fiú, 150 lány, és 150 egyetemista fiú, és 150 lány volt az alany. Az álltalányost végzett fiúk közül 8%, a lányok közül 12% olvas könyvet, irodalmat. Ezek közül zöme csak a kötelező olvasmányokat említette.

Az egyetemisták közül elenyésző százalék mondta, hogy nem olvas. Amikor azt kérdeztem, hogy miket olvas, 34% mondta az eddigi kötelező olvasmányokat. 12% olvasott egyéb szépirodalmi könyveket. Mindenkitől kérdeztem, hogy tud e verset fejből. Egy általános iskolás mondott verset, a szózatot. Az egyetemisták közül ketten tudták a himnuszt.

Más verset nem mondtak azzal a címszóval, hogy most nem produkálják magukat. Vajon nem azért mert nem tudtak?

Ez csak az én felmérésem egy anyaghoz. Nagyon szomorúnak találom. Ez befolyásolhat sok embert, hogy nem tud beszélgetéseket kezdeményezni és nem tud érdekessé válni a kiszemeltje előtt.

2013. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
így van, én is mindig verssel szoktam nőzni, 10/10 bevált
2013. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ 5-ös :)

Amúgy én szeretek olvasni pl Sci-fi regényeket,meg a verseket is szeretem bár utálom fejből megtanulni,meg amúgy is rossz a memóriám :s

Egyépként eredetileg a kérdés arra vonatkozik,hogy egy lánnyal akit már valamennyire ismersz a beszélgetés legelején rossz e ezzel kezdeni . (Persze csak a köszönés után. :D )

2013. aug. 24. 13:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Értettem, hogy mit kérdeztél, csak nagyon szerettem volna ennek apropóján elmondani, hogy mennyire sajnálom, hogy a srácoknak és a lányoknak mennyire hiányzik az olvasás ahhoz hogy könnyebb legyen a kapcsolatfelvétel, és a beszélgetés egymás között.
2013. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően, ha ezzel akarsz elkezdeni beszélgetést (egy értelmes emberrel!) akkor az a beszélgetés nem fog folytatódni...és nem fog más téma "feljönni".


És 5-ös előtt le a kalappal! El nem lehet mondani, hogy a mai fiatalok (mondom ezt 18 éves létemre:D) mennyire műveletlen, barbár népség. Ráadásul ez még "menőnek" is számít. Pedig az olvasás adja a szép szókincs legnagyobb részét.

2013. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én rengeteg könyvet olvastam,olvasok,de nem fogok petőfivel indítani egy tizensok,vagy huszonkevés éves lánynál. Én minden beszélgetésemet így kezdem,de választ,mint olyat nem várok. Csak szebben cseng mintha azzzal inditok,hogy lefeküdnék vele.
2013. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!