Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, ha azért nem szólítok le...

Gáz, ha azért nem szólítok le csajokt, mert túl sok lány tetszik és nem győzném mindet leszólítani?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha látnám előre melyik a jó fej meg szimpi csaj akkor csak őt szólítanám le. :D Nekem a külső annyira nem fontos, mert túl sok lány tetszik pechemre, csak jellemre nem tudok megfelelőt találni, mert sok a beképzetl, egoista csaj, miattuk is félek kicsit idegen lányokkal ismerkedni a városban.
2013. aug. 23. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Óh te kis Don Juan! :)
2013. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kifinomult ízlésed lehet.
2013. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor kerüld az olyanokat, akik úgy néznek ki minzha egoiste ribik lennének. Szólítsd le a NORMÁLIS lányokat
2013. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát barátom, a legnagyobb jóindulatommal mondom, h ne legyél már lekvár!!

mondhatnám: Nehogy már azért ne menj boltba, mert túl nagy a választék!!

Nekem is rengeteg csaj tetszik, én is válogatós vagyok, de max 5 mondat után kiderül, h kire érdemes idöt szánni, és kire nem. Szóval csak ismerkedj annyit, amennyit lehet! :)

Tudod, a nagy számok törvénye

2013. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. xDD
2013. aug. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!