Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyedülálló "bolond" lányok...

Egyedülálló "bolond" lányok vannak itt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Budapesten lakom és

Nem titkolom barátnőt keresek épp azért írok ide mert hátha..:)

Film őrült vagyok,szeretek a barátaimmal lenni és azt tenni amihez kedvem van.Olyasvalakit keresek aki elviseli a "hülyeségeimet"jó a humora intelligens és nem az az elkényesztetett egoista "cica baba".

Remélem olvassa az akinek kell :)

Aki gondolja írjon privátot.

18/F



2013. aug. 22. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
csá.. fiú vagyok.. nem b*z*i, ne érts félre.. szóval.. te 18 vagy mi? én meg 15 de most több eszem van a lányokhoz ahogy látszik.. Itt semmiképp sem keress barátnőt.. A szerelem az nem megy kényszerre.. az úgy van hogy meglátsz az utcán egy számodra leggyönyörűbb lányt, és érdekelni fog téged folyton.. A te hülyeséged...!? Ezzel nem látszol humorosnak- ha ezt azért írtad.. Egy igazi nő a komoly férfiért van oda.. de a szerelemben ez sem számít.. Ha szerelmet akarsz, egyszer biztos lesz.. Aztán ki kell találnod hogyan 'udvarolj' vagy megkérsz egy havert, hogy mondja el a lánynak: Szia Ő ott a haverom, tudod nagyon romantikus és szeretne veled beszélni) De egy szabály: a szerelmed ha már együtt vagytok legyél vele olyan: mintha életed legnagyobb csodája lenne, és mégis olyan mint egy testvér.. mindig hallgasd meg, sose vágj a szavába.. és öleld át hátulról mert azt nagyon szeretik.. Nagyon sok szép lány van.. egyik el fogja venni az eszed.. egész biztosan, főleg Pesten,, de tanuld meg,, a k*r*va csak arra való hogy tönkre tegye az idegeid.. már rá kellett volna jönnöd hogy többet ér a boldogság, mint egy-egy kuficolás.. :D köszi hogy elolvastad: Ádám (15/F)... szeretni tudni kell.. aki nem bolond kicsit az nem lehet okos aki nem beteg kicsit az nem lehet egészséges..
2013. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia :)

Nezd.értékelem hogy irtal.nem ugy gondoltam a hulyesegemet.hanem hogy vannak olyan pillanatok amikor az ember elengedi magat.

Alapjáraton komoly embernek tartom magam.Egyszerűen csak kiprobalok valami újat.Hidd el.Tudom hogy megy ez.De igazad van sok mindenben.Még 1xer köszönöm

2013. aug. 22. 19:58
 3/12 A kérdező kommentje:

azt kihagytam hogy ha valamire buszke vagyok az az hogy a baratnoimmel mindig tisztesseggel bantam ahogy azt megerdemeltek.Bar kovettem el hibakat.Ez nem onfenyezes.Csupan alap dolognak kellene lennie reszunkrol hogy a lanyokkal nem ugy banunk mint egy darab szemettel.

Ezert orulok hogy NEM tartozom a mostani "fiuk" koze.

2013. aug. 22. 20:05
 4/12 anonim válasza:

Nem hinném, hogy überelni tudnád az agymenéseimet, de ha van kedved ismerkedni és nem tartasz túl fiatalnak, írj rám. :)

16/L

2013. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Írtam :))
2013. aug. 22. 20:18
 6/12 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok.. látom találtál magadnak egy partnert aki beszél veled :D eddig jó.. gondolj bele ha odáig jut a dolog hogy találkoztok.. előtte 5 percel összevizeled magad az izgalomtól.. de vajon szerelmes-e leszel belé? a szeremet nem lehet megmagyarázni.. én sem tudom miért szeretem azt a lányt.. de gyönyörű és valami megfogott benne.. azért mondta hogy itt ne keress mert aha össze is jöttök nembiztos egyáltalán hogy az Isten (nem veszem hiába a számra-de nem vagyok megkeresztelve) eymásnak teremtett-e titeket.. egyébként szívesen :D
2013. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna :D
2013. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

na pillanat.kicsit zavaro hogy ugy kezelsz mintha analfabeta lennek a dologhoz.Mondom ujra.Tudom hogy hogyan bajnak az emerekkel.Hidd el van tapasztalatom.

Ertekelem hogy irtal de ezek alapjan nem a megfelelo embert probalod oktatni.

2013. aug. 22. 20:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Jólvan azt csinálsz amit akarsz én nem szólok bele.. ha rosszat mondta ne haragudj.. te döntésed.. SIKERÜLJÖN A LEGJOBBAN :D
2013. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem momdtal rosszat csak kisse felre ertelmeztel/rosszul itelsz meg.
2013. aug. 22. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!