Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi ez? Férfi önérzet, elvhűség...

Mi ez? Férfi önérzet, elvhűség, vagy a Nagy Ő keresése?

Figyelt kérdés
Ha egy csajt kinézek de a barátnőjének tetszem nem kell. Ha egy csaj bejön, de a haveromat nézi ki már nem kell. Ha egy csaj mással járt szakított és most kellenék neki az a csaj már sajnos nem kell. Szóval nehéz velem összejönni:)

2013. aug. 22. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell-nem kell, semmi gond, semmi férfi önérzet, semmi elvhűség, csak bosszú.Mert az éltet téged, ezért fogalmad nincs arról mi is az:szeretni. Csak a látható dolgokra tekintesz, és mennyi mindent kihagysz ami láthatatlanul-de ott van körülötted.
2013. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az elejét még értem, de az, hogy előtted volt kapcsolata, ami véget ért, az miért fáj?! Főleg, ha azért szakított, mert rájött, hogy az a kapcsolat nem jó, és veled akar lenni...

Mellesleg ez a nagy többségnek nem fáj, mert nem akar veled összejönni :D :D

2013. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1es jól megmondtad, elgondolkodtam rajta!
2013. aug. 22. 16:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ilyen vagyok.Szimplán önérzet.Szerintem,aki utólag próbálkozik egy olyannál akit már lekoptatott,az szimplán hülyének néz.Velem egy lány próbálta ezt megcsinálni.Közöltem vele,hogy az a vonat elment.Engem senki ne nézzen holmi b-tervnek,vagy tartaléknak,vagy pótléknak,mert annál többet érek.
2013. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2-es azért mert vége lett a lány kapcsolatának és azért keres másikat nem azért mert kellek neki hanem mert nincs neki. ez elég női dolog.
2013. aug. 22. 16:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan lányt szeretnél aki teljes mértékben oda van érted nem csak 'másodlagos' vagy neki. :) Van normális önbecsülésed, nagyon helyes! Persze ezt se jó túlzásba vinni..
2013. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5 Mekkorát lehet félremenni ezzel a gondolkodással, ha tudnád.


1.eske

2013. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyeske, engem érdekelne a részletesebb véleményed erről a témáról!
2013. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 Szerintem mindent belesűrítettem 2 egész mondatba, minek erről többet beszélni?:D
2013. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs baj, az első kettő evidens. Èn se jönnèk olyannal össze aki helyettem mâs lânyt vàlaszt, és csak a szakítàs utàn kellenék neki.
2013. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!