Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mondjam el neki, hogy...

Hogy mondjam el neki, hogy szeretem? L\23

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok belé.Szeretném neki elmondani,de nagyon félős vagyok ilyen téren.Félek a reakciójátó,attól ,hogy esetleg elutasít és akkor én nem tudnék tovább a szemébe nézni.Mit tegyek?? Hogy szedjem össze magam?? Vagy hogy mondjam el neki óvatosan?? Segítsetek!!

2013. aug. 22. 15:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én meg csak viccből irtam, nem is szeretek egy krisztit se, bár ismerek egy kettőt :D
2013. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mond meg neki...úgy is eljön a halál egy csúnya napon....szóval ne lacapacázzz!!
2013. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi hogy a halállal biztattok
2013. aug. 22. 17:24
 14/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindig elhatározom ,hogy elmondom neki,de amikor ott van az alkalom közbeüt vmi,pl múltkor találkoztam vele beszélgettünk meg minden erre nagyon mérges meg ideges volt így nem mertem elmondani.Persze azt hozzá rakta ,hogy egy jó dolog van a napba,hogy ott vagyok vele.Szerintetek jelent ez valamit!??
2013. aug. 22. 17:28
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát eléggé...:D
2013. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15ös mi eléggé??
2013. aug. 22. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!