Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok lenne kedvetek ismerked...

Lányok lenne kedvetek ismerkedni velem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én egy 23 éves fiatal romantikus ember vagyok. Ismerkedésnél eleinte elég félénk vagyok, de aztán elég könnyen megtudok nyílni. Nagyra tudom értékelni a hűséget az őszinteséget és szerintem ezek a legfontosabb dolgok a párkapcsolatban, és nagyra tudok értékelni egy laza sétát naplementekor Duna parton kézen fogva majd leülni egy padra és ott összebújni. Én nem tudnék egy olyan nővel lefeküdni, ha nem érzek iránta semmit, tudom hogy ritka dolog ez, de érzelem nélkül nem menne. Nyugodtan küldhettek privátot, de lehetőleg akkor, ha komolyan gondolod, és légyszives kamu regek kíméljenek!
2013. aug. 21. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

én úgy vettem észre, hogy a nők szeretik, ha komoly tudsz lenni, de a vad szex jobban bejön nekik mint a séta naplementekor ;)

na jó naplementekor dugás.. nyami XD

2013. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vad szexre is vevő lennék, de nálam a hűség és a szeretet a legfontosabb!
2013. szept. 2. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem igencsak esetem vagy - de egy kb ugyanilyen karakterrel vagyok együtt évek óta :) még korra is stimmel. Maradj ilyen, és valaki nagyon boldog lesz melletted!
2013. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
először is jó szex és mellette fontos a hűség meg a szeretet :D
2013. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 én kb 22éves koromig voltam oylan, mint a kérdező, utána összejöttem egy nagyon rendes csajjal, és rájöttem, hogy baromira nem az kell neki, utána sem találtam több olyan nőt, akinek ez bejön és szép lassan kezdtem megváltozni.. a te barátodnak iszonyú nagy mákja van, de ilyen személyiséggel 30évet le lehet élni úgy, hogy az embernek egy normális kapcsolata sincs.. :(
2013. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem szabad görcsölni mert az esetek többségében ezért nem jön össze sok embernek kapcsolat. Kedvességet azért nem vinném túlzásba, mert nem jó, ha valaki túl nyálas, mindennek megvan a határa.
2013. szept. 2. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!