Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok könnyedebb témákról beszélgetni?

Figyelt kérdés

Szóval 26 éves srác vagyok, és a témák amikről szeretek beszélgetni, finoman szólva sem csajozós témák. Úgy nagyjából ezek a dolgok érdekelnek: világpolitika, tőzsde, nyelvtanulás, foci...vegyük még ide a gasztronómiát, ami még egy viszonylag könnyedebb téma, de ennyi. Szóval ezek a témák nem alkalmasak arra, hogy például megnevettessek egy lányt, egyszerűen túl komolyak, ahogy én is, pedig a humort fontos belevinni az ismerkedésbe. Az érzelgősség és a romantikázás sem megy nekem. Túl merev vagyok.

Sajnos az olyan dolgok, amikről tipikusan mindenki tud beszélgetni általában nem érdekelnek. Sokan mondják például, hogy beszélgessek a sorozatokról. A sorozatokat én ki nem állhatom, minden ismerősöm néz minimum kettőt hármat, hánynom kell már tőlük.

És mielőtt még valaki azt írná nekem, miért gondolom azt, hogy egy lányt nem érdekelhetnek értelmesebb, komolyabb témák: tudom, hogy érdekelheti őket, de ha csak ilyen dolgokról beszélgetek velük, aligha fogok felkelteni az érdeklődésüket, mert az érzelmeikre nem fogok tudni hatni.


2013. aug. 20. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
csak kezdj el beszélgetni, tudd meg, hogy őt mi érdekli, hátha lesz közös témátok, vagy épp ő dob fel egy olyan témát ami téged is érdekel
2013. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pár hétig ne legyél nővel és igyál egy keveset (de ne túl sokat), hogy oldottabb legyél. Akkor nem a foci, politika stb jut eszedbe majd. 38F
2013. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
engem ezek a témák nem zavarnak bár szerintem ha elkezdenénk a randin beszélgetni nem hiszem hogy nem tudnál vmit kinyögni válaszként :D bár a romantikázást imádom....igyál egy kicsit hogy oldottabb légy :D
2013. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!