Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsam meg ezt a fiút?

Hogyan szólítsam meg ezt a fiút?

Figyelt kérdés

Van egy tőlem pár évvel idősebb fiú, aki nagyon tetszik. Ő nem ismer engem, szerintem még látásból sem, pedig a közelében lakom. Pár hónapja megtaláltam őt facebook-on, és kiderült, hogy van egy csomó közös vonásunk. Ugyanazokat a dolgokat szeretjük, ugyanolyan a zenei és a filmes ízlésünk, a nézeteink, ugyanaz a hobbink, mindketten fotózunk. Olyan az érzésem, mintha megtaláltam volna magamat, csak fiú kiadásban, és már jó ideje nem tudok rajta kívül másra gondolni. A netes "információgyűjtés" után úgy érzem, meg szeretném őt ismerni közelebbről, személyesen. Facebook-on nem szeretnék neki írni, mert az egyszerűen nem az én stílusom. Arra gondoltam, hogy ha legközelebb elmegy fotózni, "véletlenül" összetalálkozok vele, aztán valahogy odamegyek hozzá beszélgetni. De milyen indokkal menjek oda? Mit mondjak neki? Nem szeretném elrontani a dolgot, nem akarok hülyének tűnni a szemében, mert ha az első benyomás rossz lesz, azt már többet nem javíthatom ki. Ha elkezdek vele beszélgetni, azt hiszem onnantól már minden menni fog. :) Csupán a kezdésben, tudna segíteni valaki? Bocsi a hosszú szövegért, és előre köszi mindenkinek!


21/L



2013. aug. 20. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Látom fotózol te is. Lenne kedved egy közös természetfotózásra? ENnyi. :D
2013. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Irigylem a fiút. Bárcsak én is találnék egy olyan lányt végre, aki nem csak kihasznál és még azonos az érdeklődési körünk is...


Egyébkét nyugodtan ráírhatsz Facén is, ha tényleg a közeledben lakik. Nem fog tőle megijedni, sőt. Kezdetnek beszélgethettek akkor a fotózásról aztán onnan majd jön minden utána szépen sorban. De amit írtál, az sem rossz, hogy véletlenül összefutsz vele valahol.

2013. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!