Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy azért nem tudom...

Lehet, hogy azért nem tudom megtalálni már jó ideje a cuki, tornacipős, aranyos, félénk, tapasztalatlan lányokat, mert a sok ribizli elvakított?

Figyelt kérdés
Úgy értem mintha a ribizliket vonzanám be, pedig pont őket akarom kerülni. Erre ha nyomulok egy csajra, hát nem kidereül, hogy már átment rajta a félváros meg egy igazi városi celeb. Na illyenkor lelépek gyorsan, de aztán újra így járok és újra. A szép, de jó fej, huncut, kislányos, nem agyonvakkolt csajok meg valahogy eltűntek már vagy mi a szösz van. Utoljára már nem is tudom hány hónapja mosolygott egy ilyen kis huncut kislány a buszon rám. :D
2013. aug. 18. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most akkor olyan csaj kell neked, aki nem áll össze bárkivel, de azért nyomuljon rád random? vagy mi bajod van?
2013. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már meg sem próbálom megérteni...
2013. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem mintha ez miatt kerülnének a fiúk.Kaptam már olyat is hogy túl gyerekes vagyok pedig ez nem igaz csak nem ugrok rá egyből valakire ha tetszik.Mondjuk elég fura hogy "huncut" kislányok mosolyára vágysz o.O. Fel a fejjel egyszer csak össze jön viszont jó helyen kell keresni.:)
2013. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!