Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnám megtalálni a...

Hogy tudnám megtalálni a lányt akit keresek?

Figyelt kérdés

Múlt héten (pénteken, 2013. aug. 09-én )láttam egy lányt, egy szabadstrandon (tiszafüred) Annyit tudok róla, hogy Áginak hívják. (Ez sem biztos). Ezenkívül kvázi semmit nem tudok róla.

Fekete hátközépig érő haja van, nagy fekete napszemüveget viselt, fekete kétrészes bikini volt rajta. Iszonyatosan csinos. Tippre olyan 19-22 év körüli lehetett.

Kb vágom, hogy ebben a k***szott életben már nem látom, és ez most nagyon földhöz vág. Tudom, hogy balek vagyok, de valakinek valami tipp, hogy megtaláljam..? Facebook hashtag vagy valami informatika technika?


2013. aug. 16. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd mindjárt megkeresik itt neked...Ha ott strandolt, akkor lehet, hogy újra ott fog strandolni valamikor, amúgy meg az ilyenek miatt ne szomorkodj...Nagyon sok iszonyatosan csinos lánnyal fogsz még találkozni és, hogyha tanulsz ebből az esetből, akkor legközelebb többet fogsz tudni róluk és beszélni is fogsz velük.
2013. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:
járj vissza oda
2013. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sativus ***** válasza:
na ha tudod h nem látod többet akkor minek akarod megkeresni ? ez kb olyan mint az 5 perces szerelem a metrón
2013. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Naponta csekkoltam a helyet.
2013. aug. 16. 09:34
 5/7 ASOT ***** válasza:

Nézd meg van e a közelben térfigyelő kamera. Kérd meg a rendőrséget hadd nézhesd vissza majd ment el a lányról egy normális képet, nyomtasd ki és plakátold ki, hátha felismeri valaki.

persze halvány az esély rá h a rendőrség ezt megengedi de próba szerencse.

2013. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Reálisan nézve tudom, hogy nem látom többet. Viszont az emberben azért ott van a remény, tudod.

Továbbá ha láttad volna, akkor te is keresnéd, és nem hagynád az egészet a francba..

2013. aug. 16. 09:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Én smároltam egy csajjal egy strandon, és pettingeltünk...

Elfelejtettem a nevét amire hazaértem. Szerintem ez is elég gáz, és be is jött nekem :( Tanulság: mindig legyen nálad valami sz....r amire feljegyzed a dolgokat :)

2013. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!