Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Debrecenből vagy környékéről...

Debrecenből vagy környékéről vannak itt lányok?

Figyelt kérdés

Egy csoda szupi lány ismeretségének örülnék, aki el van "szállva" és be nem áll a szája. :) Lehet vicces, sportos, legyen kawaii. :D /én kawaii vagyok *Ű*/ Nem Hawaii!!!


+18, de nem keksz, csak kedvesség, +kíváncsiság /szerintem egy érdeklődő sem lesz... szóval ha valaki írna ne csodálkozzon, hogy csodálkozom :D /


Szóval van itt ilyen lány, és írna is nekem? /Ugyebár ez a kérdés gyakran felmerül bennem, csak, hogy kérdés legyen a dologból. :D/


2013. aug. 15. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy hívják a dílered?
2013. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
aha :D
2013. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit szívtál ember?
2013. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Józskagyerek?
2013. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nálam lehet fogadni h meddig fog élni a kérdés.
2013. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Majd én elb*szom a kedved hogy ne érezd magad a fellegekbe

Mert ez a sok nyál elolvaszt engem, nem kellett volna annyi kender, mert egyszer majd rá jössz te is hogy ez közel sem mesés inkább kiesés a ringből, ingből válogass ne nőből, mert nála nem lesz böjt ha nem kap pénzt öl és kivégez téged, akkor neked véged, nem lesz esélyed hogy életed boldogan leéljed.

2013. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miafffff ?
2013. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rámozdultatok egyből. :)


Látjátok pont erről van szó, én nem a földön járok, nehéz velem lépést tartani... De nekem semmi nem kell hozzá, a kóla a legdurvább amit megiszok. :P

2013. aug. 15. 22:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is büszke lennék rá ha ilyen sz*rok nélkül is ilyen hülye lennék ;)
2013. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!