Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pécs közeli lányok, vki...

Pécs közeli lányok, vki ismerkedni? 23 vagyok és most pont unatkozok?!

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkedek, szerintem nincs semmi rossz a netes ismerkedésben :) Nyugodtan írjatok, de csak normálisak létszi.

2013. aug. 15. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Írhatsz!
2013. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pécsen? Remélem ehhez rendkívül jóképű vagy, magas, és izmos. Más különben a pécsi lányok szóba sem állnak veled. Mindegyikük rendkívül felszínes...
2013. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, sajnos tudom hogy így van és ezért szívok is rendesen:) Pedig sportos alkatom van, mert napi szinten sportolok, de sajna az arcomon nem tudok változtatni, nem vagyok jóképű:)
2013. aug. 15. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts._. Nem mindegyikünk felszínes ><
2013. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Az általánosítás alapja a tapasztalat. Az emberi amúgy is rendszerező, asszociatív; emiatt pedig az általánosítás alapvető emberi tulajdonság, hiszen logikusan nincs idő mindenkit elég alaposan megismerni ahhoz, hogy megfelelő véleményt mondhassunk róla. Működésünknél fogva stabilabban mozgunk egy skatulyák alkotta világban, nem véletlen, hogy ennyire felkapottak például a személyiségtípusokba sorolások (pszichológiai irányból) vagy a csillagjegyek szerinti tipizálás (az ezoterikusok szemszögéből.) Bár kíváncsi lennék rá, hogy több száz elutasítás után 26 évesen 1 árva randi nélkül állva milyen előzetes predikciókkal rendelkeznél az ellenkező nemről.
2013. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!