Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy én a...

Miért van az, hogy én a Debrecen környéki lányoknak nem jövök be egy-két kivételtől eltekinve, míg a távolabb élő netes csajok meg szinte maguktól buknak rám?

Figyelt kérdés

Most is van egy pesti csaj nagyon cuki és rám van szállva meg már szíveket is küld lájkolja a képeimet, nekem is bejön, de hogy a környékbeli csajok miért nem ilyenek velem azt nem értem. o.O

Eddig két környékbeli lánnyal kavartam úgy jobban, de a a legtöbb csaj ha képet is lát rólam csak legyint, míg egy pesit vagy dunántúli lány képemet látva is elégedett meg helyesnek tart. Bár azért elismerem, hgoy szerintem jellemre is bírnak meg az a fontosabb, a külső önmagában kevés a sikerhez.


2013. aug. 15. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki/fotogén vagy, viszont a kisugárzásod taszító.
2013. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Te vagy Mister pesit?:DDDD
2013. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
rossz helyre születtél.
2013. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldj nekem egy fotót, én debreceni vagyok!;)
2013. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom még nem láttak élőben, na majd ha meglátnak nem ez lesz a véleményük.:)
2013. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!