Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini csajok mondjátok már el,...

Tini csajok mondjátok már el, hogy miért is van ez nálatok?

Figyelt kérdés
Az van, hogy neten ismerkedem lányokkal és, van, aki környékbeli itt él Debrecenben az nem képes arra, hogy talizzon velem, hogy személyesen jobban megismerjük egymást, addig tőlem messze élő például pesti csaj meg már mióta nyaggat, hogy utazzak már le hozzá meg már rám van izgulva teljesen, olyanokat ír, hogy csókolózna velem és az ölembe ülne közben. Nem értem miért vagytok ilyenek csajok. Én nyitott vagyok a talira, de nincs pénzem utazgatni most az az igazság, itt viszont a helyi csajok bár állítólag szeretnének pasit mégsem úgy viselkednek, hisz egy talira sem nyitottak, de persze neten továbbra is dumálgatnak velem. Nem értem, jobban imádnak a távoli lányok, mint a környékbeliek valamiért.
2013. aug. 14. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nincs pénzed utazni.
2013. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"teljesen rám vannak izgulva"

talán onnan látod, hogy nedvesek? Ezt így nem nagyon tudod biztosan kijelenteni. A lényeg az, hogy szerintem a baj az, hogy a környékbeliek már ismernek... Ez talán negatív, talán csak túl megszokott nekik.

2013. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert az embert mindig jobban érdekli ami nem lehet az övé, még ha csak a távolság miatt is,
2013. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!