Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan fiatal, tini,...

Van itt olyan fiatal, tini, akinek bevált a neten ismerkedés?

Figyelt kérdés
Nekem sokkal jobban megy, mint élőben. Szemtől-szemben a legtöbb fiú már 2. randi után rám mászna mikor még meg sem ismertem őt, neten meg jól megismerem az illetőt és csak utána jönne a találkozás.. a másik meg, hogy itt nyugodtabban eltudok beszélgetni bárkivel, míg élőben egy idegen vagy alig ismert fiú társaságában legtöbbször eléggé zavarban vagyok, persze ha már megismertük egymást más a helyzet. Szerintetek érdemes neten ismerkedni úgy, hogy még nem vagyok 18? tehát az utazás nem is nagyon lenne megoldható
2013. aug. 13. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem bevált :)
2013. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok 18 de már nincs sok hátra még is sok lányt ismertem már meg, itt egész pontosan 3-at mondjuk én csak dugni akartam(nem régiben ez megváltozott és már kapcsolat kell) de máshonnan is jöttem már össze lányokkal


Dumálgattunk, volt aki pont azt kereste ami én, és egy napi utazás nekem megér ennyit bőven, főleg hogy még várost is láthatok.


Van vonat busz, reggel megyek este jövök. Meg eleve jobb mert mivel sokan úgy állnak hozzá hogy nem lesz semmi egészből, meg mert nem szemtől szembe állnak velünk, sokkal nyíltabbak és több dolgot tudunk meg róluk mint más esetben így pl már első találkozásnál minden kérdés nélkül tudod mitől kell tartanod,tenned, és mit tehetsz meg!

2013. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5 csajjal smároltam vagy pettingeltem, ebből 3-at netről szedtem fel, kettőt meg részegen bulikban.
2013. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó 2..az úgy korrekt :D ezek szerint aki neten ismerkedik az nem akar komoly kapcsolatot csak szórakozást?
2013. aug. 13. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenképp. Második vagyok. Lehetett volna komoly is csak nekem nem volt rá szükségem de ezt mindig is tisztáztam, de ahogy írtam már megváltozott ez a nézetem.
2013. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vonattal, busszal mentél dugni?:D
2013. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Yep :D
2013. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok tini, de 24 voltam a mikor netes társkeresőn ismerkedtem meg a férjemmel.


Sok ismerősömnek így lett párkapcsolata. Nem is egy házas, gyerekek is vannak. Egyik pár 9 éve van együtt, ott 3 gyerek van, a másik 3és fél éve , ott 1 gyerek van.


27/N mi több mint 3 éve vagyunk együtt, 20 hónapja házasok.


Csak gondoltam leírom, nem lehetetlen így ismerkedni és párt találni:)

2013. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!