Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kereshetném meg?...

Hogyan kereshetném meg? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

2012 (igen, tizenkettő!) augusztus 11.-én jöttem haza vidékről pár haverommal. Sásdnál szálltunk fel a vonatra. A vasútállomásnál láttam meg egy helyes, kissé napbarnította bőrű, átlagos testalkatú fiút.. nemistudom, olyan 18-23 éves talán. Egy öreg nénit kísérgetett.

A vonaton egy idő után egész véletlenül ugyanabba a kabinba keveredtünk. persze az öreg nénivel és nekem 2 spanommal együtt. Ő elméletileg aludt éppen (ahogy a kabinban mindenki rajtam kívül). De enyhén szólva feltűnő volt h egyik szeme résnyire nyitva volt és végig engem nézett. Később ezt már (elméletileg és gyakorlatilag is) ébren és nyíltan tette. Én túl gátlásos voltam hogy ezt ugyanolyan nyíltan tegyem. Néztem ide-oda és néha rá is, mintha össze-vissza fürkésznék a tekintetemmel. Aztán egy idő után abbahagyta. Lehet hogy azért mert én nem mertem ezt u.olyan nyíltan visszajelezni, meg lehet azért is mert a kabinban lévő emberek elkezdtek felébredezni, de ebben már nem vagyok biztos... Aztán szépen leszálltunk mind Budapesten a déliben...

Ezekután pár hónapig fennt volt pár homártárskereső oldalon hogy keresem ezt az x személyt , de senki nem írt...

Most idén augusztusban viszont megint ugyanabból az alkalomból voltam vidéken, és nagyon elkezdett ezen a dolgon égni az agyam egy évvel a "történtek után" ismét...


Van rá esély hogy vhogy megtaláljam?


Amúgy én kissé erősebb alkatú, kék szemű, és akkor éppen szemüveges voltam . Ezt esetleg arra az esetre ha akkora gigászi mázlim lenne hogy pont az illető szeme ügyébe akadna ez a kérdés.. A remény hal meg utoljára :((( XD


18/F


2013. aug. 13. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha tényleg meleg lennél, nem használnál ilyen kifejezést, hogy homár.
2013. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én erről nem tudtam... Heterók közt nőttem fel...
2013. aug. 13. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

És hülyék közt is...


Hamarabb kellett volna keresgélned, ez bukó.

2013. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor keresgéltem 1 ideig de semmi. Igazából azóta se lett senkim, és azóta se kerültem ilyen helyzetbe... (sajnos) Ezért kezdtek ujra eszembe jutni ezek a dolgok...
2013. aug. 13. 20:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyerekek... ekkora mázlit... asszem megtaláltam facen :)
2013. aug. 15. 23:39
 6/6 anonim válasza:

Miért ne használhatná egy meleg a homár szót? Én is homárnak meg búzának hívom néha a melegeket, holott én is az vagyok.. szerintem szóhasználat alapján nem kéne rögtön kétségbe vonni dolgokat.


23/f/meleg

2013. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!