Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ismerkedni olyan...

Hol tudnék ismerkedni olyan lányokkal, akiknek nincsenek barátai, barátnői, mert zárkózottak?

Figyelt kérdés
15-22 éves korosztályra gondoltam
2013. aug. 13. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt te sose fogod megtudni.Ez az univerzum legnagyobb titka.
2013. aug. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
GYK-n sok ilyen van, biztos horogra akad 1-2
2013. aug. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az iskolában. Ha nincsenek barátai, és barátnői, akkor az életét nyilván az iskola, és az otthona közötti szűk határvonalon éli le. Azt meg már csak ki tudod szúrni, hogy zárkózott e vagy sem. De mondjuk a facebookos barátok száma is elárulhatja. (Nem minden esetben, nekem is van vagy száz olyan ember akit elvből nem jelölök be.)
2013. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na várj Hány éves vagy te és ha 20 felett (15-22 éves korosztályra gondoltam) akkor mi a faszomat akarsz egy 15 évestől????
2013. aug. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hármas válaszoló vagyok. Egyébként értem miért írtad ki. Azokkal a lányokkal, akik a barátaikkal vannak nem lehet ismerkedni. Egy csoporttal amúgy sem lehet barátkozni soha. De erre találták ki a szárnysegéd intézményét: Keress valakit, aki elvonja a barátai figyelmét, amíg te szép csendben elvonulsz vele beszélgetni. :)
2013. aug. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azért vagyok kiváncsi, mert már eddig is több valamire való kapcsolatom, vagy csak kialakulófélben lévő kapcsolatban bukott a sok pletykás nyomorúság barátnőn...talán így elkerülhető lenne az ilyesmi
2013. aug. 13. 01:03
 7/9 anonim ***** válasza:

igen, de fennáll a veszélyes hogy defektes a csaj más téren, aztán azért nem állhatja senki

én pl. ufónak számítok minimum, ha meghallják a nevem az az ismerőseim 99%-nak szitokszó

meg nem biztos hogy tudnál ismerkedni, mert lehet hogy hozzám hasonlóan jobban rejtőzködnek, mint a bin láden

2013. aug. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy lánynak nem csak azért nem lehetnek barátnői/barátai mert zárkózott. Lehet, eddig rossz közegben volt, ahol másabbak voltak az emberek, mint ő és ezért nem tudott kapcsolatokat kialakítani. Később pedig egyedül nehezebb bárkihez is odamenni, hogy "sziasztok, megjöttem".Olyan helyekre menj, ahol az emberek egyedül is jól érezhetik magukat, pl. park, könyvtár, kávézó, mozi,stb.:)
2013. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
#7:Vagy szimplán csak egy retardált,akinek senki se elég jó és inkább ül magában és sajnáltatja magát.
2013. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!