Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Találkoztam egy fiúval ő 19...

Találkoztam egy fiúval ő 19 én 15 nagyon nyomul, nem is ismer, de már elhívott moziba, nekem nem nagyon az esetem. , de van benne valami édes, tisztára odavan értem, hogyan kell normálisan visszautasítani, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem ez nem működhetne köztünk. Különben is van egy kialakuló kapcsolatom amit nem szeretnék most bajba keverni. Ne haragudj.
2013. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
19 évesen mit akarna egy 15 évestől? o_O Tuti megdugni akar!
2013. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szád kell neki, magamból indultam ki..én is ezt csináltam!
2013. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
helló,köszi a válaszokat!Végig hazudott és valójában 23 éves,megmondtam neki,hogy csak barátok lehetünk,teljesen megsértődött,és én érzem rosszul magam... :((
2013. aug. 15. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy olyan visszautasításnak, hogy sajnálod, hízelgő, de nem érdekel, elégnek kell lennie. Ha ettől is felháborodik, benne van a hiba.
2013. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!